MPC Container Ships (MPCC) Aandelenoverzicht
MPC Container Ships ASA bezit en exploiteert een portfolio van containerschepen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 4/6 |
MPCC Community Fair Values
See what 98 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
MPC Container Ships ASA Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NOK 23.29 |
| 52 Week Hoogtepunt | NOK 24.36 |
| 52 Week Laag | NOK 15.30 |
| Bèta | 0.19 |
| 1 maand verandering | 10.12% |
| 3 maanden verandering | 4.21% |
| 1 Jaar Verandering | 43.63% |
| 3 jaar verandering | 10.59% |
| 5 jaar verandering | 35.41% |
| Verandering sinds IPO | -51.48% |
Recent nieuws en updates
Long Term Charter Exposure And Newbuild Commitments Will Weaken Feeder Shipping Economics
Catalysts About MPC Container Ships MPC Container Ships owns and operates a fleet of feeder and midsize container vessels that are chartered out to liner operators on time charter contracts. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?MPCC: Index Exit And Rich Earnings Multiple Will Pressure Overvalued Shares
Analysts have raised their price target on MPC Container Ships to NOK 19.74 from NOK 16.86, citing updated fair value assumptions, a slightly lower discount rate, improved profit margin expectations, and a lower future P/E multiple reflected in recent research. Analyst Commentary Recent research reflects a more constructive stance on MPC Container Ships, with bullish analysts pointing to updated assumptions that they believe better align the price target with current fundamentals and risk pricing.Younger Efficient Fleet And Contracted Backlog Will Support Earnings Resilience For Years
Catalysts About MPC Container Ships MPC Container Ships owns and operates a fleet of feeder and midsize container vessels that serve intra regional and emerging market trades. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?MPCC: Index Removal Will Pressure Overvalued Shares Despite Stable Long Term Assumptions
Analysts have raised their price target for MPC Container Ships to NOK 30.66 from NOK 29.42, citing only minor adjustments to discount rate assumptions and a slightly higher future P/E multiple as the key drivers of the change. What's in the News MPC Container Ships ASA removed from the Oslo OBX Total Return Index, which may affect how index trackers and some institutional investors hold or trade the share (Key Developments).MPCC: Index Removal And Weak Revenue Outlook Will Pressure Future Returns
Analysts have slightly raised their MPC Container Ships price target to NOK16.86 from NOK16.68, citing updated assumptions around discount rates, long term revenue trends, profit margins, and a modestly lower future P/E multiple. What's in the News MPC Container Ships ASA has been removed from the Oslo OBX Total Return Index.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MPCC | NO Shipping | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.0% | -3.3% | -0.2% |
| 1Y | 43.6% | 44.7% | 22.4% |
Rendement versus industrie: MPCC presteerde slechter dan de Norwegian Shipping -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 44.7 % opleverde.
Rendement versus markt: MPCC overtrof de Norwegian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 22.4 %.
Prijsvolatiliteit
| MPCC volatility | |
|---|---|
| MPCC Average Weekly Movement | 4.9% |
| Shipping Industry Average Movement | 5.1% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 12.0% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: MPCC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van MPCC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2017 | 40 | Constantin Baack | www.mpc-container.com |
MPC Container Ships ASA bezit en beheert een portefeuille van containerschepen. Het bedrijf richt zich op kleine tot middelgrote schepen die worden verhuurd op basis van tijdbevrachtingscontracten aan mondiale en regionale lijnvaartmaatschappijen die intraregionale handelsroutes bedienen. Het beheert een vloot van 59 schepen met een totale capaciteit van ongeveer 140.894 twintig-voets eenheden.
MPC Container Ships ASA Samenvatting
| MPCC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 10.33b |
| Inkomsten(TTM) | NOK 2.19b |
| Inkomsten(TTM) | NOK 4.79b |
Is MPCC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MPCC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$517.80m |
| Kosten van inkomsten | US$204.43m |
| Brutowinst | US$313.38m |
| Overige uitgaven | US$76.21m |
| Inkomsten | US$237.17m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
May 27, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.53 |
| Brutomarge | 60.52% |
| Nettowinstmarge | 45.80% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 51.1% |
Hoe presteerde MPCC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 12:38 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
MPC Container Ships ASA wordt gevolgd door 5 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Donald McLee | Berenberg |
| Marius Furuly | Carnegie Investment Bank AB |
| Jostein Aschjem | DNB Carnegie |