Eidesvik Offshore (EIOF) Aandelenoverzicht
Eidesvik Offshore ASA levert diensten aan de offshore toeleverings-, onderzeese en offshore windmarkt in Noorwegen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
EIOF Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Eidesvik Offshore ASA Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NOK 16.60 |
| 52 Week Hoogtepunt | NOK 18.00 |
| 52 Week Laag | NOK 12.00 |
| Bèta | 0.31 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 21.61% |
| 1 Jaar Verandering | 31.75% |
| 3 jaar verandering | 43.85% |
| 5 jaar verandering | 325.64% |
| Verandering sinds IPO | -64.68% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| EIOF | NO Energy Services | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.8% | -5.8% | -0.04% |
| 1Y | 31.7% | 57.1% | 22.7% |
Rendement versus industrie: EIOF overtrof de Norwegian Energy Services industrie, die het afgelopen jaar een rendement 57.1 % opleverde.
Rendement versus markt: EIOF overtrof de Norwegian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 22.7 %.
Prijsvolatiliteit
| EIOF volatility | |
|---|---|
| EIOF Average Weekly Movement | 4.5% |
| Energy Services Industry Average Movement | 5.1% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 12.2% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: EIOF heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van EIOF is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2004 | 458 | Helga Cotgrove | www.eidesvik.no |
Eidesvik Offshore ASA levert diensten aan de offshore toeleverings-, onderzeese en offshore windmarkt in Noorwegen. Het bedrijf is actief via de segmenten Toelevering, Subsea/Offshore Duurzame Energie en Overige. Het bedrijf biedt diensten aan de offshore olie-industrie.
Eidesvik Offshore ASA Samenvatting
| EIOF fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 1.21b |
| Inkomsten(TTM) | NOK 60.06m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 771.54m |
Is EIOF overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| EIOF resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | NOK 771.54m |
| Kosten van inkomsten | NOK 358.02m |
| Brutowinst | NOK 413.51m |
| Overige uitgaven | NOK 353.46m |
| Inkomsten | NOK 60.06m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 21, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.82 |
| Brutomarge | 53.60% |
| Nettowinstmarge | 7.78% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 54.8% |
Hoe presteerde EIOF op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 05:44 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Eidesvik Offshore ASA wordt gevolgd door 5 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Marius Gaard | Carnegie Investment Bank AB |
| Iver Batvik | Danske Bank |
| Martin Karlsen | DNB Carnegie |