SEEK (SEK) Aandelenoverzicht
SEEK Limited biedt samen met haar dochterondernemingen online arbeidsmarktdiensten aan in Australië, Nieuw-Zeeland, Zuidoost-Azië, Hongkong, het Verenigd Koninkrijk en Europa. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SEK Community Fair Values
See what 20 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
SEEK Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$12.30 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$29.84 |
| 52 Week Laag | AU$11.88 |
| Bèta | 0.91 |
| 1 maand verandering | -15.11% |
| 3 maanden verandering | -26.08% |
| 1 Jaar Verandering | -49.03% |
| 3 jaar verandering | -47.73% |
| 5 jaar verandering | -60.31% |
| Verandering sinds IPO | 434.78% |
Recent nieuws en updates
AI Investment Headwinds May Limit Marketplace Power Yet Still Support Long Term Upside
Catalysts About SEEK SEEK operates online employment marketplaces across APAC, connecting candidates and hirers and monetising placements through job ads, depth products and related hiring services. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?SEK: Index Removals And Dividend Strength Will Support Future Upside
Analysts have reduced their price target for SEEK to about A$23.15 from A$24.60, reflecting updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E multiples. What's in the News SEEK Limited is set to be dropped from the S&P Global 1200 index, according to index constituent changes.AI And Data Flywheel Will Drive Freemium Adoption And Earnings Quality Tailwinds
Catalysts About SEEK SEEK operates online employment marketplaces across APAC, connecting candidates and hirers and providing data driven recruitment and HR solutions. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?SEK: Index Removal And Dividend Outlook Will Support Future Upside
Analysts have trimmed SEEK's price target slightly from A$25.19 to A$24.60, citing modest adjustments to fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions. What's in the News SEEK Limited was removed from the S&P Global 1200 index, which can affect how some index and benchmark aware investors view the stock (Key Developments).SEK: Index Removals And Dividend Visibility Will Support Future Upside
Analysts have slightly adjusted their price target for SEEK to A$25.19 from A$25.37, reflecting small tweaks to assumptions around the discount rate, long term revenue growth, profit margin and future P/E multiples. What's in the News SEEK Limited was removed from the S&P Global 1200 index, taking the stock out of a widely followed global equity benchmark (Key Developments).SEK: Dividend Visibility And Modest Assumption Shifts Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their price target for SEEK slightly to A$25.37 from A$25.44, reflecting updated assumptions around the discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E that remain broadly consistent with prior views. What's in the News SEEK declared an ordinary cash dividend of A$0.27 per share for the six months ended 31 December 2025, giving investors clear visibility on the upcoming payout timing (Key Developments).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SEK | AU Interactive Media and Services | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -9.2% | -10.3% | 0.5% |
| 1Y | -49.0% | -37.9% | 2.5% |
Rendement versus industrie: SEK presteerde slechter dan de Australian Interactive Media and Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -37.9 % opleverde.
Rendement versus markt: SEK presteerde slechter dan Australian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 2.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| SEK volatility | |
|---|---|
| SEK Average Weekly Movement | 5.9% |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 7.9% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.3% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: SEK heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van SEK is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1997 | 3,245 | Ian Narev | www.seek.com.au |
SEEK Limited biedt samen met haar dochterondernemingen online arbeidsmarktplaatsdiensten aan in Australië, Nieuw-Zeeland, Zuidoost-Azië, Hongkong, het Verenigd Koninkrijk en Europa. Het bedrijf biedt personeelsadvertenties aan onder de merknamen SEEK, Jobstreet en Jobsdb; en advertentie-uitbreidingen met functies voor het inhuren van personeel, zoals branding en badge voor onmiddellijke start. Het bedrijf biedt ook zoeken naar talent aan, waarmee inleners toegang hebben tot een SEEK-database van doorzoekbare profielen en cv's om sneller in contact te komen met kandidaten, evenals aanwervingstools bestaande uit SEEK Pass, waarmee referenties op de sollicitatiebrief en het profiel van kandidaten worden geverifieerd om hen te helpen op te vallen in sollicitaties; Employer brand boost waarmee inleners hun werknemerswaardepropositie kunnen versterken door hun bedrijfsprofiel te promoten bij zeer gerichte kandidaten; GradConnection, een platform voor vroege carrières voor werving van afgestudeerden; en Referentiechecks, een geautomatiseerde oplossing voor inleners om referentiechecks voor potentiële kandidaten aan te vragen en te beheren.
SEEK Limited Samenvatting
| SEK fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$4.39b |
| Inkomsten(TTM) | -AU$79.40m |
| Inkomsten(TTM) | AU$1.21b |
Is SEK overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SEK resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$1.21b |
| Kosten van inkomsten | AU$503.20m |
| Brutowinst | AU$704.20m |
| Overige uitgaven | AU$783.60m |
| Inkomsten | -AU$79.40m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.22 |
| Brutomarge | 58.32% |
| Nettowinstmarge | -6.58% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 46.7% |
Hoe presteerde SEK op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 19:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
SEEK Limited wordt gevolgd door 27 analisten. 14 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Aryan Norozi | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Eric Choi | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Michael Ardrey | Bell Potter |