Americold Realty Trust (COLD) Hisse Özeti
Americold Realty Trust, Inc. sıcaklık kontrollü lojistik ve gayrimenkul alanında küresel bir liderdir ve gıdanın dünya çapında güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını desteklemektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 3/6 |
COLD Community Fair Values
See what 21 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Americold Realty Trust, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$15.33 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$18.08 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$10.10 |
| Beta | 0.90 |
| 1 Aylık Değişim | 25.04% |
| 3 Aylık Değişim | 12.89% |
| 1 Yıllık Değişim | -6.01% |
| 3 Yıllık Değişim | -47.68% |
| 5 Yıllık Değişim | -60.44% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -13.73% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| COLD | US Industrial REITs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.4% | 1.6% | 1.3% |
| 1Y | -6.0% | 26.9% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: COLD geçen yıl % 26.9 oranında getiri sağlayan US Industrial REITs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: COLD geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| COLD volatility | |
|---|---|
| COLD Average Weekly Movement | 7.6% |
| Industrial REITs Industry Average Movement | 3.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: COLD son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: COLD 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1903 | 12,690 | Rob Chambers | www.americold.com |
Americold Realty Trust, Inc. gıdanın dünya çapında güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını destekleyen, sıcaklık kontrollü lojistik ve gayrimenkul alanında küresel bir liderdir. Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve Güney Amerika'da toplamda yaklaşık 1,4 milyar soğutulmuş fit küpe sahip 230 işletme tesisi ile üreticileri, işleyicileri, distribütörleri ve perakendecileri birbirine bağlıyoruz. Derin endüstri uzmanlığı, ileri teknoloji ve sürdürülebilir uygulamalardan yararlanan Americold, müşteriler ve toplumlar için kalıcı değer yaratan güvenilir soğuk depolama ve nakliye çözümleri sunar.
Americold Realty Trust, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| COLD temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$4.24b |
| Kazançlar(TTM) | -US$111.72m |
| Gelir(TTM) | US$2.60b |
COLD aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| COLD gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$2.60b |
| Gelir Maliyeti | US$1.77b |
| Brüt Kâr | US$827.89m |
| Diğer Giderler | US$939.61m |
| Kazançlar | -US$111.72m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.39 |
| Brüt Marj | 31.82% |
| Net Kâr Marjı | -4.29% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 146.4% |
COLD uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
COLD güvenilir bir temettü ödüyor mu?
COLD temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Americold Realty Trust temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 30 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 15 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 33 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 48 days |
COLD güvenilir bir temettü ödüyor mu?
COLD temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 09:58 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Americold Realty Trust, Inc. 27 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nicholas Thillman | Baird |
| Anthony Powell | Barclays |
| Anthony Powell | Barclays |