This company listing is no longer active
Sio Gene Therapies (SIOX) Hisse Özeti
Sio Gene Therapies Inc., a clinical-stage company, focuses on developing gene therapies to radically transform the lives of patients with neurodegenerative diseases. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
SIOX Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Sio Gene Therapies Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.48 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$0.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.25 |
| Beta | 1.09 |
| 1 Aylık Değişim | 22.88% |
| 3 Aylık Değişim | 20.25% |
| 1 Yıllık Değişim | 5.31% |
| 3 Yıllık Değişim | -85.60% |
| 5 Yıllık Değişim | -95.10% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -99.73% |
Son Haberler & Güncellemeler
Can Sio Gene Therapies (NASDAQ:SIOX) Afford To Invest In Growth?
There's no doubt that money can be made by owning shares of unprofitable businesses. For example, although Amazon.com...Here's Why We're A Bit Worried About Sio Gene Therapies' (NASDAQ:SIOX) Cash Burn Situation
We can readily understand why investors are attracted to unprofitable companies. For example, biotech and mining...Recent updates
Hissedar Getirileri
| SIOX | US Biotechs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 22.9% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 5.3% | 34.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: SIOX geçen yıl % 34.6 oranında getiri sağlayan US Biotechs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: SIOX geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| SIOX volatility | |
|---|---|
| SIOX Average Weekly Movement | 7.3% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SIOX hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: SIOX 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2014 | 12 | David Nassif | www.siogtx.com |
Sio Gene Therapies Inc. Temel Bilgiler Özeti
| SIOX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$34.77m |
| Kazançlar(TTM) | -US$28.83m |
| Gelir(TTM) | n/a |
SIOX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SIOX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$0 |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$0 |
| Diğer Giderler | US$28.83m |
| Kazançlar | -US$28.83m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2022
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.39 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
SIOX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2024/02/07 19:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2024/02/07 00:00 |
| Kazançlar | 2022/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2022/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Sio Gene Therapies Inc. 10 Bu analistlerden , raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Brian Skorney | Baird |
| Yun Zhong | BTIG |
| Jason Butler | Citizens JMP Securities, LLC |