Nymox Pharmaceutical (NYMX.F) Hisse Özeti
Bir biyofarmasötik şirketi olan Nymox Pharmaceutical Corporation, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da yaşlanan nüfus için ürün araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
NYMX.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Nymox Pharmaceutical Corporation Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$0.13 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$0.17 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$0.03 |
| Beta | 13.28 |
| 1 Aylık Değişim | 223.75% |
| 3 Aylık Değişim | 157.46% |
| 1 Yıllık Değişim | 106.87% |
| 3 Yıllık Değişim | -71.22% |
| 5 Yıllık Değişim | -91.25% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -97.96% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| NYMX.F | US Biotechs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 85.0% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 106.9% | 34.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: NYMX.F geçen yıl % 34.6 oranında getiri sağlayan US Biotechs sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: NYMX.F geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| NYMX.F volatility | |
|---|---|
| NYMX.F Average Weekly Movement | 58.1% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NYMX.F hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: NYMX.F 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 41% dan 58% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1989 | n/a | Paul Averback | nymox.com |
Bir biyofarmasötik şirketi olan Nymox Pharmaceutical Corporation, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da yaşlanan nüfus için ürün araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Lider ilaç adayı, iyi huylu prostat hiperplazisi ve düşük dereceli lokalize prostat kanserinin yanı sıra hepatoselüler karsinom tedavisi için Fexapotide Triflutate'dir (NX-1207). Şirket ayrıca sigara içme durumunu tespit etmek için NicAlert ve ikinci el dumana maruz kalmayı tespit etmek için TobacAlert ürünlerini sunmaktadır.
Nymox Pharmaceutical Corporation Temel Bilgiler Özeti
| NYMX.F temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$11.39m |
| Kazançlar(TTM) | -US$4.49m |
| Gelir(TTM) | n/a |
NYMX.F aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NYMX.F gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$0 |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$0 |
| Diğer Giderler | US$4.49m |
| Kazançlar | -US$4.49m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.044 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -48.5% |
NYMX.F uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 23:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2024/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Nymox Pharmaceutical Corporation 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.