InnoCare Pharma (INCP.F) Hisse Özeti
Bir biyofarmasötik şirketi olan InnoCare Pharma Limited, Çin'de kanser ve otoimmün hastalıkların tedavisi için ilaç keşfetme, geliştirme ve ticarileştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
INCP.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
InnoCare Pharma Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | HK$1.55 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | HK$2.31 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | HK$1.55 |
| Beta | 0.35 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -58.11% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| INCP.F | US Biotechs | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | n/a | 34.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: INCP.F un US Biotechs sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: INCP.F un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| INCP.F volatility | |
|---|---|
| INCP.F Average Weekly Movement | n/a |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: INCP.F hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: INCP.F 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2015 | 1,176 | Jasmine Cui | www.innocarepharma.com |
Bir biyofarmasötik şirketi olan InnoCare Pharma Limited, Çin'de kanser ve otoimmün hastalıkların tedavisi için ilaç keşfetme, geliştirme ve ticarileştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Şirket, relaps ve/veya refrakter (r/r) kronik lenfositik lösemi, r/r mantle hücreli lenfoma, r/r Waldenstrom makroglobulinemisi, r/r marjinal bölge lenfoması olan hastaları tedavi etmek için bir BTK inhibitörü olan Orelabrutinib'i geliştirmektedir, r/r diffüz büyük B hücreli lenfoma (DLBCL)- MCD, r/r merkezi sinir sistemi lenfoması, combo w/MIL-62, sistemik lupus eritematozus, immün trombositopeni purpura, multipl skleroz ve nöromiyelitis optika spektrum bozukluğu. Ayrıca, kolanjiyokarsinom ve baş ve boyun kanseri dahil olmak üzere solid tümör hastalarının tedavisi için Faz I/II klinik çalışmasında olan bir pan-FGFR inhibitörü olan ICP-192'yi; nörotrofik tirozin reseptör kinaz füzyon pozitif kanserleri tedavi etmek için Faz I klinik çalışmasında olan bir pan-TRK inhibitörü olan ICP-723'ü geliştirmektedir; Otoimmün hastalıkların tedavisi için Faz I klinik çalışmasında olan yeni bir tirozin kinaz 2 inhibitörü olan ICP-332; ve lenfoma tedavisi için bispesifik bir antikor olan ICP-B02.
InnoCare Pharma Limited Temel Bilgiler Özeti
| INCP.F temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$3.18b |
| Kazançlar(TTM) | US$107.49m |
| Gelir(TTM) | US$371.22m |
INCP.F aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| INCP.F gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥2.52b |
| Gelir Maliyeti | CN¥217.94m |
| Brüt Kâr | CN¥2.30b |
| Diğer Giderler | CN¥1.57b |
| Kazançlar | CN¥730.32m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.43 |
| Brüt Marj | 91.36% |
| Net Kâr Marjı | 28.95% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 24.3% |
INCP.F uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/23 09:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/02/23 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
InnoCare Pharma Limited 22 Bu analistlerden 10, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Pei Cheng | China Galaxy Securities Co., Ltd. |
| Peng Zou | China International Capital Corporation Limited |
| Jin Zhang | China International Capital Corporation Limited |