Zentek (ZTEK) Hisse Özeti
Zentek Ltd. iştirakleriyle birlikte Kanada'da grafen ve ilgili nanomalzemelerin araştırılması ve geliştirilmesi faaliyetlerini yürütmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
ZTEK Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Zentek Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$0.65 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$1.62 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$0.40 |
| Beta | 0.31 |
| 1 Aylık Değişim | 37.58% |
| 3 Aylık Değişim | 12.31% |
| 1 Yıllık Değişim | -57.99% |
| 3 Yıllık Değişim | -59.06% |
| 5 Yıllık Değişim | -68.44% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 100.28% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| ZTEK | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -6.2% | 4.4% | 1.1% |
| 1Y | -58.0% | -17.9% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: ZTEK geçen yıl % -17.9 oranında getiri sağlayan US Medical Equipment sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: ZTEK geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| ZTEK volatility | |
|---|---|
| ZTEK Average Weekly Movement | 18.7% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ZTEK hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: ZTEK 'nin haftalık oynaklığı ( 19% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2008 | 18 | Moe Jiwan | www.zentek.com |
Zentek Ltd. iştirakleriyle birlikte Kanada'da grafen ve ilgili nanomalzemelerin araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir. Şirket, ZenGUARD markası altında grafen bazlı antimikrobiyal kaplamalar, cerrahi maskeler, HVAC filtreleri, kişisel koruyucu ekipmanlar, hızlı tespit bakım noktası teşhis testleri ve grafen bazlı bileşiklere dayalı farmasötik ürünler geliştirmektedir. Ayrıca aptamerler ve hızlı tespit; ve grafen oksit sentezi ve grafen sentezi ürünleri geliştirmektedir.
Zentek Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| ZTEK temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$67.73m |
| Kazançlar(TTM) | -US$5.85m |
| Gelir(TTM) | US$682.52k |
ZTEK aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ZTEK gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$942.88k |
| Gelir Maliyeti | CA$466.96k |
| Brüt Kâr | CA$475.92k |
| Diğer Giderler | CA$8.56m |
| Kazançlar | -CA$8.08m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.075 |
| Brüt Marj | 50.48% |
| Net Kâr Marjı | -857.10% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 13.7% |
ZTEK uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/24 00:16 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Zentek Ltd. 2 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Troy Jensen | Lake Street Capital Markets, LLC |
| Joseph Reagor | Roth Capital Partners |