Progyny (PGNY) Hisse Özeti
Bir yan haklar yönetim şirketi olan Progyny, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde doğurganlık, aile kurma ve kadın sağlığı yan hakları çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden PGNY için herhangi bir risk tespit edilmedi.
PGNY Community Fair Values
Create NarrativeSee what 46 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Progyny, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$24.88 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$28.75 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$16.10 |
| Beta | 0.91 |
| 1 Aylık Değişim | 36.93% |
| 3 Aylık Değişim | 19.73% |
| 1 Yıllık Değişim | 21.25% |
| 3 Yıllık Değişim | -33.46% |
| 5 Yıllık Değişim | -61.15% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 56.09% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| PGNY | US Healthcare | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.5% | -0.4% | 1.1% |
| 1Y | 21.2% | 16.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: PGNY geçen yıl % 16.3 oranında getiri sağlayan US Healthcare sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: PGNY geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PGNY volatility | |
|---|---|
| PGNY Average Weekly Movement | 10.2% |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PGNY son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: PGNY 'nin haftalık oynaklığı ( 10% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2008 | 846 | Pete Anevski | www.progyny.com |
Bir yan haklar yönetim şirketi olan Progyny, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde doğurganlık, aile kurma ve kadın sağlığı yan hakları çözümleri sunmaktadır. Akıllı döngü tedavi paketini içeren farklılaştırılmış fayda planı tasarımı; kişiselleştirilmiş konsiyerj tarzı üye destek hizmetleri; ve seçici bir doğurganlık uzmanları ağı gibi doğurganlık faydaları çözümleri sunmaktadır. Şirket ayrıca, tedavi sırasında ihtiyaç duyulan ilaçlara erişim sağlayan ve bakım yönetimi hizmetlerinin yanı sıra hamilelik ve doğum sonrası, menopoz ve orta yaş, fayda ve izin navigasyonu ve ebeveyn ve çocuk refahı çözümleri sunan entegre bir eczane faydaları çözümü olan Progyny Rx'i de sunmaktadır.
Progyny, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| PGNY temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$1.95b |
| Kazançlar(TTM) | US$67.69m |
| Gelir(TTM) | US$1.29b |
PGNY aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PGNY gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.29b |
| Gelir Maliyeti | US$981.37m |
| Brüt Kâr | US$311.76m |
| Diğer Giderler | US$244.07m |
| Kazançlar | US$67.69m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.86 |
| Brüt Marj | 24.11% |
| Net Kâr Marjı | 5.23% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
PGNY uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 11:00 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Progyny, Inc. 21 Bu analistlerden 10, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Peter Warendorf | Barclays |
| Zhilin Long | Berenberg |
| Nisala Weerasuriya | Berenberg |