Castle Biosciences (CSTL) Hisse Özeti
Bir moleküler tanı şirketi olan Castle Biosciences, Inc. dermatolojik kanserler, Barrett özofagusu (BE), atopik dermatit (AD) ve uveal melanomun tanı ve tedavisi için test çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
CSTL Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Castle Biosciences, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$19.69 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$44.28 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$14.59 |
| Beta | 1.11 |
| 1 Aylık Değişim | -19.50% |
| 3 Aylık Değişim | -36.13% |
| 1 Yıllık Değişim | 24.62% |
| 3 Yıllık Değişim | -20.02% |
| 5 Yıllık Değişim | -67.07% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -7.99% |
Son Haberler & Güncellemeler
CSTL: 2026 Clinical Data And Guidance Will Support Upside Potential
Narrative Update: Castle Biosciences The updated analyst price target for Castle Biosciences shifts from $47.25 to $45.88 as analysts factor in the recent cuts in Street targets, along with views that solid Q1 volume growth in TissueCypher and DecisionDx-Melanoma still supports potential upside over time. Analyst Commentary Recent Street research on Castle Biosciences highlights a mix of optimism around execution and caution reflected in lower price targets.CSTL: 2026 Clinical Data And Guidance Will Support Higher Confidence
Analysts have trimmed their modeled fair value for Castle Biosciences to $47.25 from $48.50 as they recalibrate long term revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions following a mix of recent price target increases and a reduction from different research firms. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts who raised their price targets highlight room for upside in their models, which typically reflects confidence in the company’s ability to execute on its current pipeline and commercial plans.Recent updates
Hissedar Getirileri
| CSTL | US Healthcare | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.6% | -2.3% | 2.5% |
| 1Y | 24.6% | 13.3% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: CSTL geçen yıl % 13.3 oranında getiri sağlayan US Healthcare sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: CSTL geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| CSTL volatility | |
|---|---|
| CSTL Average Weekly Movement | 8.7% |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CSTL son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: CSTL 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2007 | 942 | Derek Maetzold | castlebiosciences.com |
Bir moleküler tanı şirketi olan Castle Biosciences, Inc. dermatolojik kanserler, Barrett özofagusu (BE), atopik dermatit (AD) ve uveal melanomun tanı ve tedavisi için test çözümleri sunmaktadır. Şirket, invazif kutanöz melanomlu hastalar için pozitif sentinel lenf nodu olasılığını ve metastaz riskini öngören bir risk tabakalama gen ekspresyon profili (GEP) testi olan DecisionDx-Melanoma; displastik olmayan, belirsiz displazi ve düşük dereceli displazi BE'li hastalarda gelecekte yüksek dereceli displazi ve/veya özofagus kanseri gelişimini tahmin etmek için bir risk tabakalama spatialomik testi olan TissueCypher'ı sunmaktadır; AdvanceAD-Tx, orta-şiddetli AD'li 12 yaş ve üzeri hastalarda sistemik tedavi seçimine rehberlik etmek için tasarlanmış non-invaziv bir GEP testi; DecisionDx-SCC, kutanöz skuamöz hücreli karsinom için bir GEP testi; ve MyPath Melanoma, teşhisi zor melanositik lezyonları olan hastalarda kullanılmak üzere tanısal bir GEP testi. Ayrıca uveal melanomlu hastalar için metastaz riskini öngören bir risk stratifikasyon GEP testi olan DecisionDx-UM'yi de sunmaktadır.
Castle Biosciences, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| CSTL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$611.15m |
| Kazançlar(TTM) | -US$12.83m |
| Gelir(TTM) | US$339.92m |
CSTL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CSTL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$339.92m |
| Gelir Maliyeti | US$75.18m |
| Brüt Kâr | US$264.74m |
| Diğer Giderler | US$277.57m |
| Kazançlar | -US$12.83m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.42 |
| Brüt Marj | 77.88% |
| Net Kâr Marjı | -3.78% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 2.2% |
CSTL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 18:31 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Castle Biosciences, Inc. 9 Bu analistlerden 8, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Catherine Ramsey Schulte | Baird |
| Mark Massaro | BTIG |
| Kyle Mikson | Canaccord Genuity |