DT Midstream (DTM) Hisse Özeti
DT Midstream, Inc. iştirakleriyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde entegre doğal gaz hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 3/6 |
DTM Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
DT Midstream, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$139.98 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$152.88 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$98.06 |
| Beta | 0.78 |
| 1 Aylık Değişim | 0.86% |
| 3 Aylık Değişim | 0.82% |
| 1 Yıllık Değişim | 33.65% |
| 3 Yıllık Değişim | 193.03% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 234.56% |
Son Haberler & Güncellemeler
DTM: Long Duration Gas Demand And Backlog Scale Will Shape Returns
Analysts have lifted the DT Midstream fair value estimate from $149.79 to $153.33, citing a series of higher price targets that highlight its exposure to long-term gas demand linked to U.S. Gulf Coast LNG and rising power needs from data centers. Analyst Commentary Recent research updates on DT Midstream skew positive, with several firms adjusting price targets higher and maintaining supportive ratings after quarterly results and model updates.DT Midstream: Excessive Pricing Continues
Summary DT Midstream continues to deliver strong operational performance. Investor focus should shift from chasing every last penny to establishing disciplined sell criteria. Historical parallels, such as California Resources, highlight the risks of holding overpriced stocks too long despite ongoing positive narratives. Repeatable investment results stem from adhering to predefined buy and sell ranges. Overvaluation concerns rise with the rise in the stock price. A stock price correction can eventually wipe out several years of gains. Read the full article on Seeking AlphaDTM: Backlog Scale And Higher Dividend Will Shape Future Returns
DT Midstream's analyst price target has been adjusted higher from $142.71 to $149.79 as analysts factor in updated Street research that cites a larger capital backlog, higher projected revenue growth, slightly stronger profit margins, and refreshed earnings models across the midstream sector. Analyst Commentary Recent Street research on DT Midstream centers on revised capital plans, updated backlog disclosures, and refreshed earnings models that feed directly into valuation frameworks across the sector.Results: DT Midstream, Inc. Beat Earnings Expectations And Analysts Now Have New Forecasts
As you might know, DT Midstream, Inc. ( NYSE:DTM ) just kicked off its latest quarterly results with some very strong...Recent updates
Hissedar Getirileri
| DTM | US Oil and Gas | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -7.4% | -5.6% | 1.5% |
| 1Y | 33.6% | 30.2% | 28.6% |
Getiri vs. Endüstri: DTM geçen yıl % 30.2 oranında getiri sağlayan US Oil and Gas sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: DTM geçen yıl % 28.6 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| DTM volatility | |
|---|---|
| DTM Average Weekly Movement | 3.7% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: DTM son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: DTM 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2021 | 588 | David Slater | www.dtmidstream.com |
DT Midstream, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde entegre doğal gaz hizmetleri sunmaktadır. Şirket, Boru Hattı ve Toplama olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Boru Hattı segmenti eyaletler arası ve eyalet içi doğal gaz boru hatlarına, depolama sistemlerine ve doğal gaz toplama lateral boru hatlarına sahiptir ve bunları işletmektedir.
DT Midstream, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| DTM temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$14.60b |
| Kazançlar(TTM) | US$463.00m |
| Gelir(TTM) | US$1.28b |
DTM aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| DTM gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.28b |
| Gelir Maliyeti | US$313.00m |
| Brüt Kâr | US$963.00m |
| Diğer Giderler | US$500.00m |
| Kazançlar | US$463.00m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 4.54 |
| Brüt Marj | 75.47% |
| Net Kâr Marjı | 36.29% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 67.9% |
DTM uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
DTM güvenilir bir temettü ödüyor mu?
DTM temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| DT Midstream temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 15 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 15 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 15 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 45 days |
DTM güvenilir bir temettü ödüyor mu?
DTM temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 08:37 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
DT Midstream, Inc. 20 Bu analistlerden 9, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Theresa Chen | Barclays |
| Jean Ann Salisbury | BofA Global Research |
| Spiro Dounis | Citigroup Inc |