This company has been acquired
RF Capital Group (GMPX.F) Hisse Özeti
RF Capital Group Inc. iştirakleri ile birlikte Kanada'da çeşitli varlık yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
GMPX.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
RF Capital Group Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$14.33 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$14.38 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$4.88 |
| Beta | 0.97 |
| 1 Aylık Değişim | 0.73% |
| 3 Aylık Değişim | -0.20% |
| 1 Yıllık Değişim | 149.24% |
| 3 Yıllık Değişim | 40.50% |
| 5 Yıllık Değişim | 0.93% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -77.20% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| GMPX.F | US Capital Markets | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.4% | -0.3% | 1.2% |
| 1Y | 149.2% | 10.4% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: GMPX.F geçen yıl % 10.4 oranında getiri sağlayan US Capital Markets sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: GMPX.F geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| GMPX.F volatility | |
|---|---|
| GMPX.F Average Weekly Movement | n/a |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: GMPX.F hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: GMPX.F 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1857 | 843 | Dave Kelly | richardsonwealth.com |
RF Capital Group Inc. iştirakleri ile birlikte Kanada'da çeşitli varlık yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Şirket yatırım, finansal planlama, sigorta, vergi ve emlak planlama hizmetleri sunmaktadır. Şirket daha önce GMP Capital Inc. olarak biliniyordu ve Kasım 2020'de adını RF Capital Group Inc. olarak değiştirdi.
RF Capital Group Inc. Temel Bilgiler Özeti
| GMPX.F temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$221.82m |
| Kazançlar(TTM) | -US$8.20m |
| Gelir(TTM) | US$246.33m |
GMPX.F aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| GMPX.F gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$346.55m |
| Gelir Maliyeti | CA$242.26m |
| Brüt Kâr | CA$104.29m |
| Diğer Giderler | CA$115.83m |
| Kazançlar | -CA$11.53m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.74 |
| Brüt Marj | 30.09% |
| Net Kâr Marjı | -3.33% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 34.8% |
GMPX.F uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/11/04 05:34 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2025/10/30 00:00 |
| Kazançlar | 2025/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
RF Capital Group Inc. 5 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jeffrey Fenwick | ATB Cormark Historical (Cormark Securities) |
| Atul Shah | BMO Capital Markets Equity Research |
| Paul Holden | CIBC Capital Markets |