Waton Financial (WTF) Hisse Özeti
Waton Financial Limited, Hong Kong'da menkul kıymetler aracılığı ve finansal teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
WTF Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Waton Financial Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$3.27 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$7.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$2.71 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -2.39% |
| 3 Aylık Değişim | -34.86% |
| 1 Yıllık Değişim | -50.75% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -83.53% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| WTF | US Capital Markets | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -10.4% | -0.3% | 1.3% |
| 1Y | -50.8% | 8.7% | 27.7% |
Getiri vs. Endüstri: WTF geçen yıl % 8.7 oranında getiri sağlayan US Capital Markets sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: WTF geçen yıl % 27.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| WTF volatility | |
|---|---|
| WTF Average Weekly Movement | 16.5% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: WTF hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: WTF 'nin haftalık oynaklığı ( 16% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1989 | 47 | Franco Chu | www.waton.com |
Waton Financial Limited, Hong Kong'da menkul kıymetler aracılık ve finansal teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Şirket, Şangay-Hong Kong Hisse Senedi Bağlantısı ve Shenzhen-Hong Kong Hisse Senedi Bağlantısı, New York Menkul Kıymetler Borsası ve Nasdaq Hisse Senedi Piyasası kapsamındaki hisseler de dahil olmak üzere Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'nda listelenen menkul kıymetler için menkul kıymet aracılık hizmetleri; marj finansmanı hizmetleri; ve kurumsal ve bireysel aracı müşterilerine elektronik bir ticaret platformu aracılığıyla diğer yardımcı hizmetler ve tahvil dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, finansal kurumlara işlem platformu APP'nin lisanslanması, yükseltmeler ve geliştirmeler, bakım ve diğer ilgili hizmetleri içeren yazılım lisanslama ve ilgili destek hizmetleri ve menkul kıymetler aracılık işletmelerinin elektronik işlem emri verme, müşteri ilişkileri yönetimi ve operasyonel veri yönetimi gibi ön, orta ve arka ofis operasyonlarını kapsayan işlem platformu APP'yi geliştirmek için entegre ve özelleştirilebilir yazılım çözümleri ve menkul kıymetler aracılık müşterilerinin iş operasyonlarını dijitalleştirmelerini ve kolaylaştırmalarını ve finansal piyasa ile etkileşime girmelerini sağlayan menkul kıymetler emir takas ve mutabakat hizmetleri sunmaktadır.
Waton Financial Limited Temel Bilgiler Özeti
| WTF temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$165.94m |
| Kazançlar(TTM) | -US$19.19m |
| Gelir(TTM) | US$10.03m |
WTF aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| WTF gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$10.03m |
| Gelir Maliyeti | US$4.42m |
| Brüt Kâr | US$5.62m |
| Diğer Giderler | US$24.80m |
| Kazançlar | -US$19.19m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.40 |
| Brüt Marj | 56.00% |
| Net Kâr Marjı | -191.20% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 5.8% |
WTF uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 18:49 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Waton Financial Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.