loanDepot (LDI) Hisse Özeti
loanDepot, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde konut ipotek kredilerinin oluşturulması, finansmanı, satışı ve hizmetiyle ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
LDI Community Fair Values
See what 11 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
loanDepot, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$1.27 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$5.05 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$1.13 |
| Beta | 3.11 |
| 1 Aylık Değişim | -20.13% |
| 3 Aylık Değişim | -33.16% |
| 1 Yıllık Değişim | 0.79% |
| 3 Yıllık Değişim | -34.54% |
| 5 Yıllık Değişim | -91.86% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -94.23% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| LDI | US Diversified Financial | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 11.4% | 0.07% | 2.5% |
| 1Y | 0.8% | -10.4% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: LDI geçen yıl % -10.4 oranında getiri sağlayan US Diversified Financial sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: LDI geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| LDI volatility | |
|---|---|
| LDI Average Weekly Movement | 9.4% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 6.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LDI son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: LDI 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2010 | 4,695 | Anthony Hsieh | www.loandepot.com |
loanDepot, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde konut ipotek kredileri oluşturma, finanse etme, satma ve hizmet verme faaliyetlerini yürütmektedir. Şirket, konvansiyonel ajans uyumlu ve prime jumbo, federal yardım konut ipoteği ve ev özkaynak kredi hatları ve kapalı uçlu ikinci ipotek sunmaktadır. Ayrıca ipotek kredisi işlemleri için tapu, emanet ve uzlaştırma hizmetleri; esir emlak yönlendirme işini kapsayan emlak hizmetleri; ve ev sahiplerine yönelik hizmetler ve diğer tüketici sigortası poliçeleri dahil olmak üzere sigorta hizmetleri sunmaktadır.
loanDepot, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| LDI temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$422.28m |
| Kazançlar(TTM) | -US$78.24m |
| Gelir(TTM) | US$1.23b |
LDI aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LDI gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.23b |
| Gelir Maliyeti | US$131.28m |
| Brüt Kâr | US$1.10b |
| Diğer Giderler | US$1.18b |
| Kazançlar | -US$78.24m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.34 |
| Brüt Marj | 89.35% |
| Net Kâr Marjı | -6.34% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 1,927.2% |
LDI uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 15:55 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
loanDepot, Inc. 14 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Mark DeVries | Barclays |
| Mark DeVries | Barclays |
| Mihir Bhatia | BofA Global Research |