Paysign (PAYS) Hisse Özeti
Paysign, Inc. ön ödemeli kart programları, hasta karşılama teklifleri, dijital bankacılık, yaşam bilimleri yazılım teknolojisi çözümleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki işletmeler, tüketiciler ve devlet kurumları için entegre ödeme işleme hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
PAYS Community Fair Values
See what 40 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Paysign, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$6.72 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$8.88 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$3.08 |
| Beta | 0.72 |
| 1 Aylık Değişim | 8.04% |
| 3 Aylık Değişim | 104.26% |
| 1 Yıllık Değişim | 98.82% |
| 3 Yıllık Değişim | 136.62% |
| 5 Yıllık Değişim | 103.02% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 1,393.33% |
Son Haberler & Güncellemeler
PAYS: Higher Margin Guidance And Premium P/E Framework Will Drive Repricing
Analysts have nudged their fair value estimate for Paysign up from $12.00 to $12.75, citing updated assumptions around growth, margins, and future P/E that fed into the latest price target increase highlighted in recent Street research. Analyst Commentary Recent Street research highlights a more constructive tone around Paysign, with bullish analysts pointing to the refreshed fair value estimate and updated assumptions as key supports for their views.PAYS: Higher Margin Outlook Will Support Repricing On Updated Profitability Assumptions
Analysts have raised their price target on Paysign by $1 to $12, citing updated assumptions around growth, profitability, discount rate and future P/E as the main drivers of this change. Analyst Commentary Bullish analysts are highlighting the recent price target move to US$12 as a sign of growing confidence in Paysign's outlook, with updated assumptions around growth, profitability, discount rate and future P/E at the core of their thesis.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PAYS | US Diversified Financial | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 14.6% | -0.6% | 1.1% |
| 1Y | 98.8% | -8.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: PAYS geçen yıl % -8.6 oranında getiri sağlayan US Diversified Financial sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: PAYS geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| PAYS volatility | |
|---|---|
| PAYS Average Weekly Movement | 14.0% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 6.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PAYS hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PAYS 'nin haftalık oynaklığı ( 14% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala US hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2001 | 226 | Mark Newcomer | www.paysign.com |
Paysign, Inc. ön ödemeli kart programları, hasta karşılama teklifleri, dijital bankacılık, yaşam bilimleri yazılım teknolojisi çözümleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki işletmeler, tüketiciler ve devlet kurumları için entegre ödeme işleme hizmetleri sunmaktadır. Şirket, kurumsal ödüller, ön ödemeli hediye kartları, genel amaçlı yeniden yüklenebilir banka kartları, çalışan teşvikleri, tüketici iadeleri, bağışçı tazminatı, klinik deneyler, sağlık hizmeti geri ödeme ödemeleri ve ilaç ödeme yardımı ve banka kartı ve yazılım çözümleriyle erişilebilen vadesiz mevduat hesapları için çözümler sunmaktadır. Ayrıca bir müşteri hizmetleri merkezi işletmekte ve mobil uygulama, iki yönlü SMS, metin uyarıları ve kart sahibi web portalı dahil olmak üzere bir iletişim paketi sunmaktadır.
Paysign, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| PAYS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$375.69m |
| Kazançlar(TTM) | US$10.40m |
| Gelir(TTM) | US$91.47m |
PAYS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PAYS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$91.47m |
| Gelir Maliyeti | US$36.22m |
| Brüt Kâr | US$55.25m |
| Diğer Giderler | US$44.84m |
| Kazançlar | US$10.40m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.19 |
| Brüt Marj | 60.40% |
| Net Kâr Marjı | 11.37% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
PAYS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 13:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Paysign, Inc. 6 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Gary Prestopino | Barrington Research Associates, Inc. |
| Austin Moldow | Canaccord Genuity |
| Peter Heckmann | D.A. Davidson & Co. |