Lifestore Financial Group (LSFG) Hisse Özeti
LifeStore Financial Group, Inc. Kuzey Carolina'da kişisel ve ticari bankacılık ürünleri ve hizmetleri sunan LifeStore Bank için federal olarak yetkilendirilmiş bir tasarruf holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 1/6 |
LSFG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Lifestore Financial Group, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$54.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$54.18 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$42.00 |
| Beta | 0.44 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | 17.14% |
| 3 Yıllık Değişim | 25.58% |
| 5 Yıllık Değişim | 27.96% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 369.57% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| LSFG | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 17.1% | 22.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: LSFG geçen yıl % 22.3 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: LSFG geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| LSFG volatility | |
|---|---|
| LSFG Average Weekly Movement | n/a |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LSFG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: LSFG 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1939 | n/a | Bob Washburn | www.golifestore.com |
LifeStore Financial Group, Inc. Kuzey Carolina'da kişisel ve ticari bankacılık ürünleri ve hizmetleri sağlayan LifeStore Bank için federal olarak yetkilendirilmiş bir tasarruf holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, çek, tasarruf ve para piyasası hesaplarının yanı sıra mevduat sertifikaları; ipotek kredileri, otomobil kredileri, ev özkaynak kredi hatları, ticari gayrimenkul kredileri, ticari inşaat kredileri, yatırım amaçlı gayrimenkul kredileri, ekipman kredileri, işletme sermayesi kredileri / kredi hatları ve küçük işletme yönetimi kredileri; ve kredi kartları sunmaktadır. Ayrıca sigorta acenteliği ürünleri ve hizmetleri; yatırım ve nakit yönetimi hizmetleri; ve çevrimiçi ve mobil bankacılık hizmetleri sunmaktadır.
Lifestore Financial Group, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| LSFG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$57.36m |
| Kazançlar(TTM) | US$5.56m |
| Gelir(TTM) | US$23.77m |
LSFG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LSFG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$23.77m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$23.77m |
| Diğer Giderler | US$18.21m |
| Kazançlar | US$5.56m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 5.23 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 23.39% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 9.3% |
LSFG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 08:46 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/04/24 00:00 |
| Kazançlar | 2025/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Lifestore Financial Group, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.