QCR Holdings (QCRH) Hisse Özeti
Çok bankalı bir holding şirketi olan QCR Holdings, Inc. ticari ve bireysel bankacılık ile güven ve varlık yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden QCRH için herhangi bir risk tespit edilmedi.
QCRH Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
QCR Holdings, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$92.49 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$96.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$63.68 |
| Beta | 0.77 |
| 1 Aylık Değişim | 4.64% |
| 3 Aylık Değişim | 2.09% |
| 1 Yıllık Değişim | 34.73% |
| 3 Yıllık Değişim | 134.63% |
| 5 Yıllık Değişim | 90.31% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 1,981.03% |
Son Haberler & Güncellemeler
QCRH: Future Returns Will Reflect Steady Buybacks And Balanced Execution Expectations
Narrative update on QCR Holdings Analysts have nudged their average price target on QCR Holdings by $1, reflecting updated views on fair value, discount rates, revenue growth, profit margins and future P/E assumptions. Analyst Commentary Recent Street research on QCR Holdings points in slightly different directions, with one firm lifting its price target by $1 and another trimming its target by $1.QCRH: Future Returns Will Reflect Higher Payouts And Stable Execution Expectations
Analysts have made a modest adjustment to their view on QCR Holdings, with the consolidated price target effectively flat after a $1 move higher from one firm, a $1 trim from another, and a larger upward reset from a third group of analysts. These changes are all tied to updated assumptions for fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E.QCRH: Future Returns Will Reflect Higher Payouts And Measured Multiple Expectations
QCR Holdings' analyst price target has been raised by $10 to reflect analysts' updated view that slightly adjusted fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and forward P/E inputs support a higher valuation range for the shares. Analyst Commentary Analysts raising the price target by $10 are signaling that their updated fair value work, including changes to discount rate, revenue growth, profit margin, and forward P/E inputs, points to a higher valuation range for QCR Holdings.Recent updates
Hissedar Getirileri
| QCRH | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.6% | 3.8% | 2.5% |
| 1Y | 34.7% | 20.9% | 26.4% |
Getiri vs. Endüstri: QCRH geçen yıl % 20.9 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: QCRH geçen yıl % 26.4 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| QCRH volatility | |
|---|---|
| QCRH Average Weekly Movement | 3.2% |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: QCRH son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: QCRH 'nin haftalık oynaklığı ( 3% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1993 | 1,003 | Todd Gipple | www.qcrh.com |
Çok bankalı bir holding şirketi olan QCR Holdings, Inc. ticari ve bireysel bankacılık ile güven ve varlık yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Şirketin mevduat ürünleri arasında faiz getirmeyen vadesiz, faiz getiren vadesiz, vadeli ve aracılı mevduatlar bulunmaktadır. Ayrıca şirketlere, ortaklıklara, bireylere ve devlet kurumlarına çeşitli ticari ve perakende borç verme / kiralama ve yatırım hizmetleri sunmaktadır.
QCR Holdings, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| QCRH temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$1.50b |
| Kazançlar(TTM) | US$134.78m |
| Gelir(TTM) | US$366.76m |
QCRH aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| QCRH gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$366.76m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$366.76m |
| Diğer Giderler | US$231.98m |
| Kazançlar | US$134.78m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 8.16 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 36.75% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 50.6% |
QCRH uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 11:59 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
QCR Holdings, Inc. 8 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jeffrey Rulis | D.A. Davidson & Co. |
| null null | D.A. Davidson & Co. |
| Damon DelMonte | Keefe, Bruyette, & Woods |