First Seacoast Bancorp (FSEA) Hisse Özeti
First Seacoast Bancorp, Inc. bireyler ve işletmeler için bankacılık ve varlık yönetimi hizmetleri sunan First Seacoast Bank'ın holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
FSEA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
First Seacoast Bancorp, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$16.71 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$16.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$10.13 |
| Beta | -0.051 |
| 1 Aylık Değişim | 48.93% |
| 3 Aylık Değişim | 27.56% |
| 1 Yıllık Değişim | 46.58% |
| 3 Yıllık Değişim | 106.30% |
| 5 Yıllık Değişim | 43.98% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 43.24% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| FSEA | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.06% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 46.6% | 22.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: FSEA geçen yıl % 22.3 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: FSEA geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| FSEA volatility | |
|---|---|
| FSEA Average Weekly Movement | 14.0% |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: FSEA hisse senedi fiyatı, son 3 ayda US piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: FSEA 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 8% dan 14% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1890 | 72 | Jim Brannen | www.firstseacoastbank.com |
First Seacoast Bancorp, Inc. bireyler ve işletmeler için bankacılık ve varlık yönetimi hizmetleri sağlayan First Seacoast Bank'ın holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, faizli ve faizsiz çek, tasarruf ve para piyasası hesaplarının yanı sıra vadeli mevduatlar da sunmaktadır. Ayrıca, bir ila dört ailelik konut gayrimenkul kredileri; ticari gayrimenkul ve çok aileli gayrimenkul kredileri; satın alma, geliştirme ve arazi kredileri; ticari ve endüstriyel krediler; ve ev özkaynak kredileri ve kredi limitleri ile tüketici kredilerini içeren çeşitli kredi ürünleri sunmaktadır.
First Seacoast Bancorp, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| FSEA temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$78.40m |
| Kazançlar(TTM) | -US$750.00k |
| Gelir(TTM) | US$15.85m |
FSEA aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| FSEA gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$15.85m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$15.85m |
| Diğer Giderler | US$16.60m |
| Kazançlar | -US$750.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.16 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | -4.73% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 83.6% |
FSEA uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 17:19 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
First Seacoast Bancorp, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.