Merchants & Marine Bancorp (MNMB) Hisse Özeti
Merchants & Marine Bancorp, Inc. Mississippi'nin Jackson ve George ilçeleri ile Alabama'nın Baldwin ilçesinde bireysel ve ticari bankacılık ürünleri ve hizmetleri sunan Merchants & Marine Bank'ın holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 2/6 |
MNMB Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Merchants & Marine Bancorp, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$50.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$55.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$37.25 |
| Beta | 0.22 |
| 1 Aylık Değişim | -6.10% |
| 3 Aylık Değişim | 25.40% |
| 1 Yıllık Değişim | 26.58% |
| 3 Yıllık Değişim | 36.05% |
| 5 Yıllık Değişim | 31.58% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 30.72% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| MNMB | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.4% | 1.6% |
| 1Y | 26.6% | 19.4% | 28.5% |
Getiri vs. Endüstri: MNMB geçen yıl % 19.4 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: MNMB geçen yıl % 28.5 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| MNMB volatility | |
|---|---|
| MNMB Average Weekly Movement | 10.8% |
| Banks Industry Average Movement | 3.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: MNMB son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: MNMB 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1899 | n/a | Clayton Legear | www.mandmbank.com |
Merchants & Marine Bancorp, Inc. Mississippi'nin Jackson ve George ilçeleri ile Alabama'nın Baldwin ilçesinde kişisel ve ticari bankacılık ürünleri ve hizmetleri sunan Merchants & Marine Bank'ın holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, çek ve tasarruf hesapları ve bireysel emeklilik hesaplarının yanı sıra mevduat sertifikaları; ve kişisel, otomobil, tekne, eğlence aracı, ipotek, ayarlanabilir oranlı ipotek, inşaat, ev özkaynak, ekipman ve makine, envanter, gayrimenkul, satın alma ve küçük işletme yönetimi kredilerinin yanı sıra kredi limitleri sunmaktadır. Ayrıca kredi kartları ve tüccar, fatura ödeme, uzaktan mevduat yakalama, ACH oluşturma ve bildirim, pozitif ödeme, çevrimiçi bankacılık, e-ekstre, mobil bankacılık, mobil mevduat, mobil cüzdan ve kart koruma hizmetleri sunmaktadır.
Merchants & Marine Bancorp, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| MNMB temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$67.91m |
| Kazançlar(TTM) | US$2.80m |
| Gelir(TTM) | US$45.62m |
MNMB aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| MNMB gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$45.62m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$45.62m |
| Diğer Giderler | US$42.81m |
| Kazançlar | US$2.80m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.06 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 6.15% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 149.5% |
MNMB uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
MNMB güvenilir bir temettü ödüyor mu?
MNMB temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Merchants & Marine Bancorp temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 12 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 01 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 11 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 30 days |
MNMB güvenilir bir temettü ödüyor mu?
MNMB temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 21:15 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Merchants & Marine Bancorp, Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.