Camellia Metal (2064) Hisse Özeti
Camellia Metal Co, Ltd. Tayvan'da çelik çubuk ve tel üretimi ve satışı yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
2064 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Camellia Metal Co., Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | NT$13.45 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | NT$14.55 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | NT$11.00 |
| Beta | 0.21 |
| 1 Aylık Değişim | 16.45% |
| 3 Aylık Değişim | 10.70% |
| 1 Yıllık Değişim | -3.93% |
| 3 Yıllık Değişim | -22.03% |
| 5 Yıllık Değişim | -16.20% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -35.95% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 2064 | TW Metals and Mining | TW Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.7% | 4.0% | 10.5% |
| 1Y | -3.9% | 5.9% | 106.4% |
Getiri vs. Endüstri: 2064 geçen yıl % 5.9 oranında getiri sağlayan TW Metals and Mining sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 2064 geçen yıl % 106.4 oranında getiri sağlayan TW Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 2064 volatility | |
|---|---|
| 2064 Average Weekly Movement | 3.8% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 4.9% |
| Market Average Movement | 6.2% |
| 10% most volatile stocks in TW Market | 12.2% |
| 10% least volatile stocks in TW Market | 2.5% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 2064 son 3 ayda TW piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 2064 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1971 | n/a | Edward Chen | www.camelliametal.com.tw |
Camellia Metal Co, Ltd. Tayvan'da çelik çubuk ve tel üretimi ve satışı yapmaktadır. Düşük karbonlu, orta karbonlu, yüksek karbonlu, serbest kesim, alaşımlı ve paslanmaz çelik çubuk ve tellerin yanı sıra yay çeliği çubukları da sunmaktadır. Şirketin ürünleri motor, mekanik ve ofis makine milleri ve diğer malzemeler; elektronik, telekomünikasyon, bilgi ve ev aletleri dahil olmak üzere yüksek hassasiyetli malzemeler; tornavidalar, altıgen anahtarlar, manşonlar, özel vidalar ve diğer malzemeler; otomobiller, köprüler, çelik yapılar, inşaat vidaları vb.
Camellia Metal Co., Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| 2064 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | NT$936.52m |
| Kazançlar(TTM) | -NT$74.80m |
| Gelir(TTM) | NT$1.64b |
2064 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 2064 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | NT$1.64b |
| Gelir Maliyeti | NT$1.57b |
| Brüt Kâr | NT$67.05m |
| Diğer Giderler | NT$141.85m |
| Kazançlar | -NT$74.80m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.07 |
| Brüt Marj | 4.08% |
| Net Kâr Marjı | -4.56% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 142.6% |
2064 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 16:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Camellia Metal Co., Ltd. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.