This company listing is no longer active
Readly International (READ) Hisse Özeti
Readly International AB (publ) İsveç, Almanya, Birleşik Krallık ve uluslararası alanda dergi ve gazeteler için dijital abonelik hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
+ 1 daha fazla risk
READ Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Readly International AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 26.50 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 27.90 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 11.65 |
| Beta | 1.15 |
| 1 Aylık Değişim | -2.57% |
| 3 Aylık Değişim | 71.52% |
| 1 Yıllık Değişim | 84.03% |
| 3 Yıllık Değişim | 242.38% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -59.23% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| READ | SE Interactive Media and Services | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | -0.1% | 2.7% |
| 1Y | 84.0% | -44.1% | 12.8% |
Getiri vs. Endüstri: READ geçen yıl % -44.1 oranında getiri sağlayan Swedish Interactive Media and Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: READ geçen yıl % 12.8 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| READ volatility | |
|---|---|
| READ Average Weekly Movement | 25.7% |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 6.8% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.5% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: READ hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: READ 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 13% dan 26% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2012 | 90 | Philip Lindqvist | www.readly.com |
Readly International AB (publ), İsveç, Almanya, Birleşik Krallık ve uluslararası alanda dergi ve gazeteler için dijital abonelik hizmetleri sunmaktadır. Şirket, müşterilerine ulusal ve uluslararası dergi ve gazetelerin yanı sıra dijital hediye kartları da sunmaktadır. Ayrıca yayıncılardan başlıklar da sağlamaktadır.
Readly International AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| READ temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 1.60b |
| Kazançlar(TTM) | SEK 107.31m |
| Gelir(TTM) | SEK 730.68m |
READ aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| READ gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 730.68m |
| Gelir Maliyeti | SEK 540.25m |
| Brüt Kâr | SEK 190.43m |
| Diğer Giderler | SEK 83.12m |
| Kazançlar | SEK 107.31m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 14, 2025
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.78 |
| Brüt Marj | 26.06% |
| Net Kâr Marjı | 14.69% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
READ uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/06/05 14:42 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2025/06/05 00:00 |
| Kazançlar | 2025/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Readly International AB (publ) 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.