Karnov Group (KAR) Hisse Özeti
Karnov Group AB (publ), Danimarka, Norveç, Fransa, İsveç, Portekiz ve İspanya'da hukuk, vergi ve muhasebe, çevre, sağlık ve güvenlik alanlarında profesyoneller için çevrimiçi ve çevrimdışı bilgi ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 6/6 |
| Finansal Sağlık | 1/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
KAR Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Karnov Group AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 74.40 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 129.20 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 62.80 |
| Beta | 0.56 |
| 1 Aylık Değişim | 4.35% |
| 3 Aylık Değişim | 3.19% |
| 1 Yıllık Değişim | -20.43% |
| 3 Yıllık Değişim | 51.84% |
| 5 Yıllık Değişim | 44.19% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 67.95% |
Son Haberler & Güncellemeler
Slow AI Adoption And Margin Pressure Will Test Legal Content Strength Over Time
Catalysts About Karnov Group Karnov Group provides subscription based legal information and AI supported workflow tools to legal professionals in European civil law markets. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Earnings Update: Karnov Group AB (publ) (STO:KAR) Just Reported Its First-Quarter Results And Analysts Are Updating Their Forecasts
Investors in Karnov Group AB (publ) ( STO:KAR ) had a good week, as its shares rose 7.6% to close at kr72.00 following...KAR: Expanded Share Buybacks Will Support Future AI Legal Upside
Analysts have kept their SEK 103.33 price target for Karnov Group broadly unchanged, reflecting small adjustments to assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E that largely offset one another in their updated models. What's in the News On March 25, 2026, Karnov Group increased its equity buyback authorization to SEK 750 million, updating the terms of its existing share repurchase framework (Key Developments).KAR: Expanded Share Buybacks Will Support Future AI Legal Upside
Analysts have nudged their price target for Karnov Group slightly, reflecting small adjustments to inputs such as discount rate, revenue growth, profit margin and assumed future P/E, while keeping the fair value estimate unchanged at SEK 103.33. What's in the News Karnov Group increased its equity buyback authorization to SEK 750 million on March 25, 2026, expanding the size of its existing share repurchase framework (Key Developments).Recent updates
Hissedar Getirileri
| KAR | SE Interactive Media and Services | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.8% | -0.1% | 2.7% |
| 1Y | -20.4% | -44.1% | 12.8% |
Getiri vs. Endüstri: KAR geçen yıl % -44.1 oranında getiri sağlayan Swedish Interactive Media and Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: KAR geçen yıl % 12.8 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| KAR volatility | |
|---|---|
| KAR Average Weekly Movement | 5.1% |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 6.8% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.5% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: KAR son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: KAR 'nin haftalık oynaklığı ( 5% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1867 | 1,100 | Pontus Bodelsson | www.karnovgroup.com |
Karnov Group AB (publ), Danimarka, Norveç, Fransa, İsveç, Portekiz ve İspanya'da hukuk, vergi ve muhasebe, çevre, sağlık ve güvenlik alanlarında profesyoneller için çevrimiçi ve çevrimdışı bilgi ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. Şirket esas olarak abonelik tabanlı çevrimiçi çözümler sunmaktadır. Ayrıca basılı kitaplar ve dergiler yayınlayıp satmakta ve yasal eğitim kursları düzenlemektedir.
Karnov Group AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| KAR temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 7.25b |
| Kazançlar(TTM) | SEK 952.10m |
| Gelir(TTM) | SEK 2.60b |
KAR aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| KAR gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 2.60b |
| Gelir Maliyeti | SEK 1.44b |
| Brüt Kâr | SEK 1.15b |
| Diğer Giderler | SEK 200.50m |
| Kazançlar | SEK 952.10m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 20, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 9.77 |
| Brüt Marj | 44.39% |
| Net Kâr Marjı | 36.67% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 74.5% |
KAR uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 09:39 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Karnov Group AB (publ) 3 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Simon Jonsson | Berenberg |
| Mikael Laséen | DNB Carnegie |
| Thomas Nilsson | Nordea Markets |