This company listing is no longer active
AdderaCare (ADDERA) Hisse Özeti
AdderaCare AB, through its subsidiaries, operates in the assistive technology sector. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
ADDERA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
AdderaCare AB Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 3.58 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 5.48 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 2.00 |
| Beta | 1.46 |
| 1 Aylık Değişim | 0.28% |
| 3 Aylık Değişim | 35.09% |
| 1 Yıllık Değişim | -32.71% |
| 3 Yıllık Değişim | -42.99% |
| 5 Yıllık Değişim | -69.79% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -68.87% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| ADDERA | SE Medical Equipment | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.6% | 1.5% | 1.3% |
| 1Y | -32.7% | -6.1% | 13.4% |
Getiri vs. Endüstri: ADDERA geçen yıl % -6.1 oranında getiri sağlayan Swedish Medical Equipment sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: ADDERA geçen yıl % 13.4 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| ADDERA volatility | |
|---|---|
| ADDERA Average Weekly Movement | 7.6% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 7.4% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ADDERA hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: ADDERA 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2013 | 109 | Hugo Petit | www.adderacare.com |
AdderaCare AB Temel Bilgiler Özeti
| ADDERA temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 119.02m |
| Kazançlar(TTM) | -SEK 26.54m |
| Gelir(TTM) | SEK 279.34m |
ADDERA aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ADDERA gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 279.34m |
| Gelir Maliyeti | SEK 198.96m |
| Brüt Kâr | SEK 80.38m |
| Diğer Giderler | SEK 106.92m |
| Kazançlar | -SEK 26.54m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2022
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.79 |
| Brüt Marj | 28.77% |
| Net Kâr Marjı | -9.50% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 27.3% |
ADDERA uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2023/01/12 21:21 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2023/01/12 00:00 |
| Kazançlar | 2022/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2021/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
AdderaCare AB 1 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Mats Hyttinge | Carlsquare AB |