ASM Group (ASM) Hisse Özeti
ASM Group S.A., iştirakleri aracılığıyla Polonya, İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre'de satış desteği ve dış kaynak hizmetleri sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
ASM Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ASM Group S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł0.24 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł1.05 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł0.23 |
| Beta | -0.27 |
| 1 Aylık Değişim | -12.92% |
| 3 Aylık Değişim | -15.71% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | -65.80% |
| 5 Yıllık Değişim | -66.76% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -88.20% |
Son Haberler & Güncellemeler
Benign Growth For ASM Group S.A. (WSE:ASM) Underpins Stock's 27% Plummet
To the annoyance of some shareholders, ASM Group S.A. ( WSE:ASM ) shares are down a considerable 27% in the last month...ASM Group (WSE:ASM) Is Experiencing Growth In Returns On Capital
What trends should we look for it we want to identify stocks that can multiply in value over the long term? Firstly...Why Investors Shouldn't Be Surprised By ASM Group S.A.'s (WSE:ASM) 30% Share Price Plunge
ASM Group S.A. ( WSE:ASM ) shares have had a horrible month, losing 30% after a relatively good period beforehand. To...Recent updates
Hissedar Getirileri
| ASM | PL Professional Services | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.1% | 4.4% | 3.1% |
| 1Y | n/a | 20.0% | 27.8% |
Getiri vs. Endüstri: ASM un Polish Professional Services sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: ASM un Polish Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| ASM volatility | |
|---|---|
| ASM Average Weekly Movement | 7.4% |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 11.0% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ASM hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: ASM 'nin haftalık oynaklığı son bir yılda 25% dan 7% a düştü, ancak hâlâ Polish hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2010 | 247 | Lukasz Stanczak | www.asmgroup.pl |
ASM Group S.A., bağlı ortaklıkları aracılığıyla Polonya, İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre'de satış destek ve dış kaynak hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca saha pazarlama ve pazarlama araştırması, muhasebe ve kontrol, mağazacılık, satış gücü dış kaynak kullanımı, geçici istihdam bürosu, halkla ilişkiler ve satış danışmanlığı ve promosyon hizmetleri sunmakta ve dijital kampanyalar düzenlemektedir. Şirket 2010 yılında kurulmuştur ve merkezi Varşova, Polonya'dadır.
ASM Group S.A. Temel Bilgiler Özeti
| ASM temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł23.78m |
| Kazançlar(TTM) | zł531.00k |
| Gelir(TTM) | zł243.53m |
ASM aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ASM gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł243.53m |
| Gelir Maliyeti | zł239.65m |
| Brüt Kâr | zł3.88m |
| Diğer Giderler | zł3.35m |
| Kazançlar | zł531.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.0054 |
| Brüt Marj | 1.59% |
| Net Kâr Marjı | 0.22% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
ASM uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 18:29 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
ASM Group S.A. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.