Carlyle Group (1CG) Hisse Özeti
The Carlyle Group Inc. doğrudan ve fon yatırımları konusunda uzmanlaşmış bir yatırım şirketidir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 5/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 1/6 |
Ödüller
Risk Analizi
+ 1 daha fazla risk
1CG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
The Carlyle Group Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$39.60 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$54.22 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$38.63 |
| Beta | 1.89 |
| 1 Aylık Değişim | -6.96% |
| 3 Aylık Değişim | -9.81% |
| 1 Yıllık Değişim | -0.23% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 18.04% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 1CG | IT Capital Markets | IT Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.5% | 0.4% | 1.0% |
| 1Y | -0.2% | 17.0% | 19.4% |
Getiri vs. Endüstri: 1CG geçen yıl % 17 oranında getiri sağlayan Italian Capital Markets sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 1CG geçen yıl % 19.4 oranında getiri sağlayan Italian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 1CG volatility | |
|---|---|
| 1CG Average Weekly Movement | 7.6% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 4.2% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 1CG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Italian piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 1CG 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala Italian hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1987 | 2,500 | Harvey Schwartz | www.carlyle.com |
The Carlyle Group Inc. doğrudan ve fon yatırımları konusunda uzmanlaşmış bir yatırım firmasıdır. Doğrudan yatırımlar kapsamında, yönetim liderliğinde / Kaldıraçlı satın almalar, özelleştirmeler, elden çıkarmalar, stratejik azınlık özkaynak yatırımları, yapılandırılmış kredi, küresel sıkıntılı ve kurumsal fırsatlar, küçük ve orta ölçekli piyasa, öz sermaye özel plasmanları, konsolidasyonlar ve birikimler, kıdemli borç, mezzanine ve kaldıraçlı finansman ve girişim ve büyüme sermayesi finansmanları, tohum / başlangıç, erken girişim, gelişmekte olan büyüme, geri dönüş, orta girişim, geç girişim, PIPES konularında uzmanlaşmıştır. Firma, Kurumsal Özel Sermaye, Gayrimenkul Varlıklar, Küresel Pazar Stratejileri ve Çözümler olmak üzere dört segmentte yatırım yapmaktadır.
The Carlyle Group Inc. Temel Bilgiler Özeti
| 1CG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €14.02b |
| Kazançlar(TTM) | €468.46m |
| Gelir(TTM) | €2.78b |
1CG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 1CG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$3.25b |
| Gelir Maliyeti | US$397.00m |
| Brüt Kâr | US$2.85b |
| Diğer Giderler | US$2.31b |
| Kazançlar | US$546.50m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.52 |
| Brüt Marj | 87.78% |
| Net Kâr Marjı | 16.82% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 191.9% |
1CG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 15:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
The Carlyle Group Inc. 26 Bu analistlerden 11, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Roger Freeman | Barclays |
| Benjamin Budish | Barclays |
| Brennan Hawken | BMO Capital Markets Equity Research |