Chaman Metallics (CMNL) Hisse Özeti
Chaman Metallics Limited Hindistan'da doğrudan indirgenmiş demir üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
CMNL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Chaman Metallics Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹124.25 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹183.90 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹90.00 |
| Beta | 0.26 |
| 1 Aylık Değişim | -2.24% |
| 3 Aylık Değişim | 16.78% |
| 1 Yıllık Değişim | -16.58% |
| 3 Yıllık Değişim | 119.91% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 92.34% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| CMNL | IN Metals and Mining | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.2% | 3.7% | 2.1% |
| 1Y | -16.6% | 31.4% | 0.8% |
Getiri vs. Endüstri: CMNL geçen yıl % 31.4 oranında getiri sağlayan Indian Metals and Mining sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: CMNL geçen yıl % 0.8 oranında getiri sağlayan Indian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| CMNL volatility | |
|---|---|
| CMNL Average Weekly Movement | 9.2% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 7.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CMNL hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: CMNL 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala Indian hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | Chetan Agrawal | www.cmlgrgroup.com |
Chaman Metallics Limited, Hindistan'da doğrudan indirgenmiş demir üretmekte ve satmaktadır. Sünger demir, ferro alaşımlar, MS külçeleri ve yeniden haddelenmiş ürünler sunmaktadır. Şirket 2003 yılında kurulmuştur ve Raipur, Hindistan'da yerleşiktir.
Chaman Metallics Limited Temel Bilgiler Özeti
| CMNL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹3.00b |
| Kazançlar(TTM) | ₹10.53m |
| Gelir(TTM) | ₹2.77b |
CMNL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CMNL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹2.77b |
| Gelir Maliyeti | ₹2.21b |
| Brüt Kâr | ₹566.59m |
| Diğer Giderler | ₹556.06m |
| Kazançlar | ₹10.53m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.44 |
| Brüt Marj | 20.43% |
| Net Kâr Marjı | 0.38% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 458.7% |
CMNL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 13:16 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Chaman Metallics Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.