EMS-CHEMIE HOLDING (EMC1) Hisse Özeti
EMS-CHEMIE HOLDING AG, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve uluslararası alanda yüksek performanslı polimerler ve özel kimyasallar alanlarında faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden EMC1 için herhangi bir risk tespit edilmedi.
EMC1 Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
EMS-CHEMIE HOLDING AG Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CHF 755.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CHF 755.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CHF 568.00 |
| Beta | 0.76 |
| 1 Aylık Değişim | 4.14% |
| 3 Aylık Değişim | 7.86% |
| 1 Yıllık Değişim | 13.28% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 383.97% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| EMC1 | DE Chemicals | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.9% | -0.4% | 2.8% |
| 1Y | 13.3% | 2.8% | 1.4% |
Getiri vs. Endüstri: EMC1 geçen yıl % 2.8 oranında getiri sağlayan German Chemicals sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: EMC1 geçen yıl % 1.4 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| EMC1 volatility | |
|---|---|
| EMC1 Average Weekly Movement | 3.8% |
| Chemicals Industry Average Movement | 5.9% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: EMC1 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: EMC1 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1936 | 2,657 | Magdalena Martullo-Blocher | www.ems-group.com |
EMS-CHEMIE HOLDING AG, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya ve uluslararası alanda yüksek performanslı polimerler ve özel kimyasallar alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketin Yüksek Performanslı Polimerler segmenti, yüksek performanslı poliamid granül üretimi ve tedariki ile ilgilenmektedir. Özel Kimyasallar bölümü, teknik ve tekstil uygulamaları, toz boyalar ve reaktif seyrelticiler için elyaflar, eriyebilir yapıştırıcılar ve yapışkan iplikler geliştirir, üretir ve satar.
EMS-CHEMIE HOLDING AG Temel Bilgiler Özeti
| EMC1 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €17.55b |
| Kazançlar(TTM) | €510.36m |
| Gelir(TTM) | €2.15b |
EMC1 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| EMC1 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CHF 1.97b |
| Gelir Maliyeti | CHF 1.01b |
| Brüt Kâr | CHF 954.97m |
| Diğer Giderler | CHF 488.47m |
| Kazançlar | CHF 466.51m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 10, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 19.95 |
| Brüt Marj | 48.50% |
| Net Kâr Marjı | 23.69% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 1.2% |
EMC1 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 08:07 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
EMS-CHEMIE HOLDING AG 15 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Konstantin Wiechert | Baader Helvea Equity Research |
| Volker Bosse | Baader Helvea Equity Research |
| Adrien Tamagno | Berenberg |