This company listing is no longer active
ifa systems (IS8) Hisse Özeti
Develops clinic and practice software for ophthalmology worldwide. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
IS8 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ifa systems AG Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €2.64 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €4.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €2.50 |
| Beta | 0.88 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | -5.71% |
| 1 Yıllık Değişim | -33.33% |
| 3 Yıllık Değişim | -66.37% |
| 5 Yıllık Değişim | -15.92% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -84.34% |
Son Haberler & Güncellemeler
ifa systems (ETR:IS8) Shareholders Will Want The ROCE Trajectory To Continue
If we want to find a stock that could multiply over the long term, what are the underlying trends we should look for...Returns On Capital Signal Difficult Times Ahead For ifa systems (ETR:IS8)
If we're looking to avoid a business that is in decline, what are the trends that can warn us ahead of time? When we...Returns On Capital Signal Difficult Times Ahead For ifa systems (ETR:IS8)
What financial metrics can indicate to us that a company is maturing or even in decline? Businesses in decline often...Recent updates
Hissedar Getirileri
| IS8 | DE Healthcare Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.3% | 2.4% |
| 1Y | -33.3% | 17.9% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: IS8 geçen yıl % 17.9 oranında getiri sağlayan German Healthcare Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: IS8 geçen yıl % 1.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| IS8 volatility | |
|---|---|
| IS8 Average Weekly Movement | n/a |
| Healthcare Services Industry Average Movement | 6.0% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: IS8 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: IS8 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1984 | 73 | n/a | www.ifasystems.de |
ifa systems AG Temel Bilgiler Özeti
| IS8 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €7.26m |
| Kazançlar(TTM) | €448.00k |
| Gelir(TTM) | €8.67m |
IS8 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| IS8 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €8.67m |
| Gelir Maliyeti | €6.06m |
| Brüt Kâr | €2.61m |
| Diğer Giderler | €2.16m |
| Kazançlar | €448.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2022
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.16 |
| Brüt Marj | 30.08% |
| Net Kâr Marjı | 5.17% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
IS8 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2024/01/01 04:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2023/10/04 00:00 |
| Kazançlar | 2022/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2022/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
ifa systems AG 2 Bu analistlerden , raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Rüdiger Holzammer | BankM AG |
| Ian Robertson | Edison Investment Research |