This company listing is no longer active
Renewi (1K5A) Hisse Özeti
Renewi plc, iştirakleriyle birlikte Hollanda, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, Portekiz'de ve uluslararası alanda ikincil malzemeler oluşturmak için atık toplama, ayırma ve işleme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
1K5A Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Renewi plc Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | UK£10.36 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | UK£10.46 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | UK£6.71 |
| Beta | 1.01 |
| 1 Aylık Değişim | 1.57% |
| 3 Aylık Değişim | 1.77% |
| 1 Yıllık Değişim | 32.14% |
| 3 Yıllık Değişim | 31.81% |
| 5 Yıllık Değişim | 248.24% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 258.48% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 1K5A | DE Commercial Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.6% | 0.4% | 2.4% |
| 1Y | 32.1% | 4.2% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: 1K5A geçen yıl % 4.2 oranında getiri sağlayan German Commercial Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 1K5A geçen yıl % 1.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 1K5A volatility | |
|---|---|
| 1K5A Average Weekly Movement | 3.2% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 1K5A son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 1K5A 'nin haftalık oynaklığı ( 3% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1880 | 6,000 | n/a | www.renewi.com/en |
Renewi plc, bağlı ortaklıkları ile birlikte Hollanda, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, Portekiz ve uluslararası alanda ikincil malzemeler oluşturmak için atık toplama, ayırma ve işleme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ticari Atık, Mineralz & Water ve Specialities segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Ticari Atık segmenti, ticari atıkların toplanması ve işlenmesi; karışık atık akışlarının ve tekli akışların yüksek kaliteli geri dönüştürücülere dönüştürülmesi ve organik atıkların biyogaz ve biyo-LNG'ye dönüştürülmesi faaliyetlerini yürütmektedir.
Renewi plc Temel Bilgiler Özeti
| 1K5A temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €12.35b |
| Kazançlar(TTM) | €30.40m |
| Gelir(TTM) | €1.72b |
1K5A aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 1K5A gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €1.72b |
| Gelir Maliyeti | €1.40b |
| Brüt Kâr | €318.10m |
| Diğer Giderler | €287.70m |
| Kazançlar | €30.40m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.38 |
| Brüt Marj | 18.50% |
| Net Kâr Marjı | 1.77% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 125.7% |
1K5A uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/06/10 05:35 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2025/06/05 00:00 |
| Kazançlar | 2024/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Renewi plc 14 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jane Sparrow | Barclays |
| Robert Miller-Bakewell | BofA Global Research |
| Alexander Brooks | Canaccord Genuity |