Seatrium (S8N0) Hisse Özeti
Seatrium Limited, açık deniz, denizcilik ve enerji sektörlerine mühendislik çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 1/6 |
Ödüller
Risk Analizi
S8N0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Seatrium Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | S$1.46 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | S$1.68 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | S$1.33 |
| Beta | 0.28 |
| 1 Aylık Değişim | -8.18% |
| 3 Aylık Değişim | 0% |
| 1 Yıllık Değişim | 3.55% |
| 3 Yıllık Değişim | -2.67% |
| 5 Yıllık Değişim | -33.64% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -97.58% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| S8N0 | DE Machinery | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.4% | 0.2% | 3.2% |
| 1Y | 3.5% | -0.3% | 2.5% |
Getiri vs. Endüstri: S8N0 geçen yıl % -0.3 oranında getiri sağlayan German Machinery sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: S8N0 geçen yıl % 2.5 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| S8N0 volatility | |
|---|---|
| S8N0 Average Weekly Movement | 6.3% |
| Machinery Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.3% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: S8N0 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: S8N0 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1963 | 24,000 | Chris Ong | www.seatrium.com |
Seatrium Limited, açık deniz, denizcilik ve enerji sektörlerine mühendislik çözümleri sunmaktadır. Şirket, açık deniz yeni inşa ve dönüşümlerinin; FSO'ların, FPSO'ların, FDPSO'ların, FPU'ların ve MOPU'ların; gaz terminallerinin, FLNG'lerin, FSRU'ların ve Gravifloat'ların; jack-up'ların, yarı dalgıçların ve sondaj gemilerinin ve TLP'lerin, SPAR'ların ve SSP çözümlerinin anahtar teslimi tasarımı, mühendisliği, tedariki, inşası ve devreye alınmasıyla ilgilenmektedir. Şirket ayrıca açık deniz ve deniz araçlarının ve yapılarının kuru havuzlanması, onarımı, yenilenmesi, güçlendirilmesi, ömrünün uzatılması, iyileştirilmesi ve dönüştürülmesi ile gaz taşıyıcıları, yolcu gemileri, feribotlar, yatlar, yüzer üretim gemileri, ağır yük gemileri, mobil açık deniz sondaj üniteleri, tankerler, konteynerler ve kargo gemilerinin yanı sıra jumboizasyon ve dejumboizasyon dahil olmak üzere özel projelerin üstlenilmesinde de yer almaktadır.
Seatrium Limited Temel Bilgiler Özeti
| S8N0 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €5.07b |
| Kazançlar(TTM) | €217.91m |
| Gelir(TTM) | €7.72b |
S8N0 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| S8N0 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | S$11.47b |
| Gelir Maliyeti | S$10.62b |
| Brüt Kâr | S$847.60m |
| Diğer Giderler | S$523.98m |
| Kazançlar | S$323.62m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.096 |
| Brüt Marj | 7.39% |
| Net Kâr Marjı | 2.82% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 36.2% |
S8N0 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/24 01:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Seatrium Limited 24 Bu analistlerden 10, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Khir Goh | AmInvestment Bank Berhad |
| Clement Chen | Barclays |
| Nathan Gee | BofA Global Research |