Emeco Holdings (E3A) Hisse Özeti
Emeco Holdings Limited, Avustralya'da yerüstü ve yeraltı madencilik ekipmanı kiralama, tamamlayıcı ekipman ve madencilik hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden E3A için herhangi bir risk tespit edilmedi.
E3A Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Emeco Holdings Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.63 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.84 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.40 |
| Beta | 0.50 |
| 1 Aylık Değişim | -16.00% |
| 3 Aylık Değişim | -21.25% |
| 1 Yıllık Değişim | 56.72% |
| 3 Yıllık Değişim | 78.98% |
| 5 Yıllık Değişim | 13.51% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -94.27% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| E3A | DE Trade Distributors | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.3% | -6.1% | 2.4% |
| 1Y | 56.7% | 1.5% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: E3A geçen yıl % 1.5 oranında getiri sağlayan German Trade Distributors sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: E3A geçen yıl % 1.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| E3A volatility | |
|---|---|
| E3A Average Weekly Movement | 6.1% |
| Trade Distributors Industry Average Movement | 5.4% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: E3A son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: E3A 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1972 | 795 | Ian Testrow | www.emecogroup.com |
Emeco Holdings Limited, Avustralya'da yerüstü ve yeraltı madencilik ekipmanı kiralama, tamamlayıcı ekipman ve madencilik hizmetleri sunmaktadır. Şirket kamyon, ekskavatör, dozer, yükleyici ve greyder kiralamaktadır. Ayrıca ağır hafriyat ekipmanları için makinelerin ve bileşenlerin bakımı, onarımı ve yeniden inşası; mekanik ve kazan yapımcısı onarım hizmetleri ve kumlama ve boyama hizmetleri de sunmaktadır.
Emeco Holdings Limited Temel Bilgiler Özeti
| E3A temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €330.38m |
| Kazançlar(TTM) | €49.30m |
| Gelir(TTM) | €505.26m |
E3A aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| E3A gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$822.22m |
| Gelir Maliyeti | AU$355.12m |
| Brüt Kâr | AU$467.10m |
| Diğer Giderler | AU$386.87m |
| Kazançlar | AU$80.23m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.16 |
| Brüt Marj | 56.81% |
| Net Kâr Marjı | 9.76% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 33.1% |
E3A uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 15:04 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Emeco Holdings Limited 15 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Duncan Simmonds | BofA Global Research |
| Cameron Bell | Canaccord Genuity |
| Ben Brownette | Deutsche Bank |