Lordos United (LPL) Hisse Özeti
Lordos United Public Ltd, Kıbrıs'ta plastik ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 1/6 |
LPL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Lordos United Public Ltd Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €0.20 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €0.23 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €0.16 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -0.99% |
| 3 Aylık Değişim | -4.76% |
| 1 Yıllık Değişim | 27.39% |
| 3 Yıllık Değişim | 128.57% |
| 5 Yıllık Değişim | 185.71% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -66.13% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| LPL | CY Chemicals | CY Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.0% | -0.1% | 1.8% |
| 1Y | 27.4% | 40.9% | 34.6% |
Getiri vs. Endüstri: LPL geçen yıl % 40.9 oranında getiri sağlayan CY Chemicals sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: LPL geçen yıl % 34.6 oranında getiri sağlayan CY Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| LPL volatility | |
|---|---|
| LPL Average Weekly Movement | n/a |
| Chemicals Industry Average Movement | 7.1% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in CY Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in CY Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LPL hisse senedi fiyatı, son 3 ayda CY piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: LPL 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1959 | n/a | Marios Constantouras | www.lordosunited.com |
Lordos United Public Ltd, Kıbrıs'ta plastik ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır. Şirket, borular ve bağlantı parçaları, şişeler ve kaplar, ev ve endüstriyel ürünler, çöp torbaları, plastik taşıma çantaları kasaları, dış mekan mobilyaları, endüstriyel ve esnek ambalaj çözümleri, tek kullanımlık plastik ürünler, alüminyum folyo ve pişirme kağıdı sunmaktadır. Ayrıca sıhhi tesisat, sirke ve diğer ilgili ürünlerin pazarlanmasının yanı sıra gayrimenkul yatırım faaliyetlerinde de bulunmaktadır.
Lordos United Public Ltd Temel Bilgiler Özeti
| LPL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €10.11m |
| Kazançlar(TTM) | €1.06m |
| Gelir(TTM) | €27.85m |
LPL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LPL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €27.85m |
| Gelir Maliyeti | €20.13m |
| Brüt Kâr | €7.72m |
| Diğer Giderler | €6.66m |
| Kazançlar | €1.06m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.0% |
LPL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 15:41 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2024/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2023/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Lordos United Public Ltd 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.