CTS Eventim KGaA (EVD) Hisse Özeti
CTS Eventim AG & Co. KGaA, iştirakleriyle birlikte Almanya, İtalya, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Birleşik Krallık, İspanya, Hollanda, Finlandiya, Fransa, Danimarka, İsveç, Norveç, Şili, Brezilya'da ve uluslararası alanda eğlence etkinlikleri pazarında faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
EVD Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
CTS Eventim AG & Co. KGaA Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €50.55 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €0 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €0 |
| Beta | 1.12 |
| 1 Aylık Değişim | -6.22% |
| 3 Aylık Değişim | -17.80% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 112.31% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| EVD | CH Entertainment | CH Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0.04% | 1.7% |
| 1Y | n/a | -24.8% | 8.0% |
Getiri vs. Endüstri: EVD un Swiss Entertainment sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: EVD un Swiss Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| EVD volatility | |
|---|---|
| EVD Average Weekly Movement | 8.0% |
| Entertainment Industry Average Movement | 6.3% |
| Market Average Movement | 4.5% |
| 10% most volatile stocks in CH Market | 8.1% |
| 10% least volatile stocks in CH Market | 2.4% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: EVD hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Swiss piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: EVD 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1989 | 4,473 | Klaus-Peter Schulenberg | corporate.eventim.de |
CTS Eventim AG & Co. KGaA, bağlı ortaklıklarıyla birlikte Almanya, İtalya, İsviçre, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Birleşik Krallık, İspanya, Hollanda, Finlandiya, Fransa, Danimarka, İsveç, Norveç, Şili, Brezilya'da ve uluslararası alanda eğlence etkinlikleri pazarında faaliyet göstermektedir. Biletleme ve Canlı Eğlence olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Biletleme bölümü konser, festival, tiyatro, müzikal, fuar, sanat, sinema, sergi, eğitim-eğlence, spor ve diğer etkinlikler için bilet üretmekte, satmakta, aracılık etmekte, dağıtmakta ve pazarlamaktadır.
CTS Eventim AG & Co. KGaA Temel Bilgiler Özeti
| EVD temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CHF 4.92b |
| Kazançlar(TTM) | CHF 252.56m |
| Gelir(TTM) | CHF 2.80b |
EVD aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| EVD gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €3.08b |
| Gelir Maliyeti | €2.25b |
| Brüt Kâr | €830.13m |
| Diğer Giderler | €552.87m |
| Kazançlar | €277.27m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 28, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.89 |
| Brüt Marj | 26.96% |
| Net Kâr Marjı | 9.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.7% |
EVD uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
EVD güvenilir bir temettü ödüyor mu?
EVD temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| CTS Eventim KGaA temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | May 28 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jun 01 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 2 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 6 days |
EVD güvenilir bir temettü ödüyor mu?
EVD temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 18:10 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
CTS Eventim AG & Co. KGaA 19 Bu analistlerden 12, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Volker Bosse | Baader Helvea Equity Research |
| Bernd Klanten | Barclays |
| Gerhard Orgonas | Berenberg |