Cronos Group (CRON) Hisse Özeti
Bir kannabinoid şirketi olan Cronos Group Inc. Kanada, İsrail ve uluslararası alanda kenevir ürünlerinin ekimi, üretimi, dağıtımı ve pazarlamasıyla uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden CRON için herhangi bir risk tespit edilmedi.
CRON Community Fair Values
Create NarrativeSee what 14 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Cronos Group Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$3.93 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$4.66 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$2.54 |
| Beta | 1.23 |
| 1 Aylık Değişim | 11.65% |
| 3 Aylık Değişim | 7.38% |
| 1 Yıllık Değişim | 43.96% |
| 3 Yıllık Değişim | 65.82% |
| 5 Yıllık Değişim | -62.14% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 373.49% |
Son Haberler & Güncellemeler
CRON: Partial Rescheduling And Brand Execution Will Shape Lean Profit Outlook
Analysts have lifted their fair value estimate for Cronos Group from CA$3.19 to CA$3.45, citing recent initiation with a CA$4.50 price target and the view that branded positioning, a lean cost base, and potentially favorable regulatory shifts could support higher long term profitability and a lower future P/E assumption. Analyst Commentary Recent commentary around Cronos Group has focused on brand strength, cost discipline, and the potential impact of regulatory changes in key markets.CRON: Partial Rescheduling Hopes Will Test Lean Cost Base Execution
Analysts have raised their Cronos Group price target to CA$4.50, citing expectations for slightly stronger revenue growth, modestly better profit margins, and a lower assumed future P/E, following recent bullish coverage and a favorable view on partial cannabis rescheduling. Analyst Commentary Recent research coverage on Cronos Group has centered on how potential regulatory shifts and brand positioning could influence the company’s path to improved profitability and valuation.CRON: Canadian Brand Strength And Lean Cost Base Will Support Future Upside
Analysts have reset their price target for Cronos Group to CA$4.50, reflecting fresh coverage that highlights the company’s established Canadian brands, its focus on scaling revenue with a lean cost base, and cultivation practices that are expected to support profitability trends. Analyst Commentary Recent coverage frames Cronos Group as a company with established Canadian brands and a focus on keeping its cost base lean while scaling revenue.Recent updates
Hissedar Getirileri
| CRON | CA Pharmaceuticals | CA Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.2% | 7.3% | 0.4% |
| 1Y | 44.0% | 65.5% | 32.9% |
Getiri vs. Endüstri: CRON geçen yıl % 65.5 oranında getiri sağlayan Canadian Pharmaceuticals sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: CRON geçen yıl % 32.9 oranında getiri sağlayan Canadian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| CRON volatility | |
|---|---|
| CRON Average Weekly Movement | 5.7% |
| Pharmaceuticals Industry Average Movement | 11.7% |
| Market Average Movement | 10.2% |
| 10% most volatile stocks in CA Market | 17.7% |
| 10% least volatile stocks in CA Market | 3.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CRON son 3 ayda Canadian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: CRON 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| n/a | 610 | Mike Gorenstein | thecronosgroup.com |
Bir kannabinoid şirketi olan Cronos Group Inc. Kanada, İsrail ve uluslararası alanda kenevir ürünlerinin ekimi, üretimi, dağıtımı ve pazarlamasıyla ilgilenmektedir. Ispanak, Lord Jones ve PEACE NATURALS markaları altında kurutulmuş çiçekler, pre-roll'ler, yağlar, buharlaştırıcılar, yenilebilir ürünler ve kenevir tentürleri sunmaktadır. Şirketin merkezi Stayner, Kanada'da bulunmaktadır.
Cronos Group Inc. Temel Bilgiler Özeti
| CRON temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CA$1.46b |
| Kazançlar(TTM) | -CA$2.51m |
| Gelir(TTM) | CA$219.99m |
CRON aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CRON gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$159.54m |
| Gelir Maliyeti | US$96.34m |
| Brüt Kâr | US$63.20m |
| Diğer Giderler | US$65.01m |
| Kazançlar | -US$1.82m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0049 |
| Brüt Marj | 39.61% |
| Net Kâr Marjı | -1.14% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
CRON uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 22:31 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Cronos Group Inc. 16 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jesse Pytlak | ATB Cormark Historical (Cormark Securities) |
| Vahan Ajamian | Beacon Securities Limited |
| Nadine Sarwat | Bernstein |