Rupali Insurance (RUPALIINS) Hisse Özeti
Rupali Insurance Company Limited, Bangladeş'te hayat dışı sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 1/6 |
RUPALIINS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Rupali Insurance Company Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ৳27.30 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ৳29.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ৳17.70 |
| Beta | 0.31 |
| 1 Aylık Değişim | 9.64% |
| 3 Aylık Değişim | 16.67% |
| 1 Yıllık Değişim | 38.58% |
| 3 Yıllık Değişim | -12.22% |
| 5 Yıllık Değişim | -34.69% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 569.96% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| RUPALIINS | BD Insurance | BD Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.4% | 2.8% | 2.2% |
| 1Y | 38.6% | 44.6% | 10.1% |
Getiri vs. Endüstri: RUPALIINS geçen yıl % 44.6 oranında getiri sağlayan BD Insurance sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: RUPALIINS geçen yıl % 10.1 oranında getiri sağlayan BD Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| RUPALIINS volatility | |
|---|---|
| RUPALIINS Average Weekly Movement | 6.1% |
| Insurance Industry Average Movement | 5.6% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in BD Market | 7.7% |
| 10% least volatile stocks in BD Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RUPALIINS son 3 ayda BD piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: RUPALIINS 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1988 | 190 | Fauzia Tania | www.rupaliinsurance.com |
Rupali Insurance Company Limited, Bangladeş'te hayat dışı sigorta sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, yangın ve benzeri tehlikeler, mal, mal hasarı riski, endüstriyel tüm riskler, makine arızası, iş kesintisi ve enerji santralleri için operasyonel paket sigortası gibi yangın sigortası ürünleri; deniz kargo ve tekne, kargo taşıma, sefer, navlun ve inşaatçı risk sigortası dahil olmak üzere deniz sigortası ürünleri; ticari ve özel kullanım için motor sigortası ve motosikletler; ve havacılık sigortası sunmaktadır. Ayrıca makine kırılması, stokların bozulması, kazan ve basınçlı kap, elektronik ekipman, montaj tüm riskler, müteahhit tüm riskler, müteahhit tesis ve makineleri, soğuk hava deposu kapsamlı, asansör, iş tesisi ve petrol ve gaz sondaj ekipmanları paket sigortasını içeren mühendislik sigortası ürünleri de sunmaktadır.
Rupali Insurance Company Limited Temel Bilgiler Özeti
| RUPALIINS temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ৳2.09b |
| Kazançlar(TTM) | ৳44.99m |
| Gelir(TTM) | ৳714.59m |
RUPALIINS aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RUPALIINS gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ৳714.59m |
| Gelir Maliyeti | ৳319.26m |
| Brüt Kâr | ৳395.34m |
| Diğer Giderler | ৳350.34m |
| Kazançlar | ৳44.99m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.59 |
| Brüt Marj | 55.32% |
| Net Kâr Marjı | 6.30% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
RUPALIINS uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
RUPALIINS güvenilir bir temettü ödüyor mu?
RUPALIINS temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Rupali Insurance temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 07 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Aug 30 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 11 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 95 days |
RUPALIINS güvenilir bir temettü ödüyor mu?
RUPALIINS temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 20:40 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/24 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Rupali Insurance Company Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.