ReadyTech Holdings (RDY) Hisse Özeti
ReadyTech Holdings Limited, Avustralya ve Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde teknoloji tabanlı çözümler sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
RDY Community Fair Values
See what 15 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
ReadyTech Holdings Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$1.36 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$2.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$1.10 |
| Beta | 0.44 |
| 1 Aylık Değişim | -6.53% |
| 3 Aylık Değişim | -21.39% |
| 1 Yıllık Değişim | -42.86% |
| 3 Yıllık Değişim | -54.36% |
| 5 Yıllık Değişim | -36.15% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -23.60% |
Son Haberler & Güncellemeler
RDY: FY26 Guidance And Margin Assumptions Will Shape Fairly Balanced Repricing Outlook
Analysts have adjusted their price target on ReadyTech Holdings to A$1.34, broadly reaffirming their previous view while refining assumptions around the discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E in light of recent sector research and risk discussions. Analyst Commentary Recent sector commentary around healthcare and pharmaceutical stocks has highlighted how quickly sentiment can turn when expectations for key products or growth drivers change.RDY: FY26 Revenue Guidance And Earnings Quality Will Shape Repricing Potential
Narrative update on ReadyTech Holdings Analysts have kept their A$1.34 price target for ReadyTech Holdings unchanged, citing updated assumptions for slightly higher revenue growth, profit margins, and a modestly lower forward P/E multiple that together support maintaining the prior valuation level. Analyst Commentary Recent commentary on ReadyTech Holdings reflects a more cautious tone among some bearish analysts, even as the A$1.34 price target is held steady.RDY: FY26 Revenue Guidance Will Support Future Repricing Potential
Analysts have trimmed their price targets for ReadyTech Holdings, pointing to revised fair value estimates to A$1.34, a higher discount rate of 9.15%, softer revenue growth assumptions of 5.91%, lower projected profit margins of 7.33%, and a slightly reduced future P/E of 19.66x. What's in the News ReadyTech Holdings issued earnings guidance for fiscal year 2026, with revenue guidance set in a range of A$125 million to A$127 million (Corporate Guidance).Recent updates
Hissedar Getirileri
| RDY | AU Software | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.7% | 0.7% | 2.0% |
| 1Y | -42.9% | -48.6% | 3.4% |
Getiri vs. Endüstri: RDY geçen yıl % -48.6 oranında getiri sağlayan Australian Software sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: RDY geçen yıl % 3.4 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| RDY volatility | |
|---|---|
| RDY Average Weekly Movement | 5.6% |
| Software Industry Average Movement | 10.9% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.5% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RDY son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: RDY 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1998 | n/a | Marc Washbourne | www.readytech.io |
ReadyTech Holdings Limited, Avustralya ve Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde teknoloji tabanlı çözümler sunmaktadır. Üç segmentte faaliyet göstermektedir: Eğitim ve İş Yolları; İşgücü Çözümleri; ve Devlet Adalet ve Tedarik. Eğitim ve İş Yolları segmenti, öğrenci kaydından kursun tamamlanmasına kadar öğrenci yaşam döngüsünü yönetmek üzere eğitim ve öğretim sağlayıcıları için bulut tabanlı öğrenci ve öğrenim yönetim sistemleri sunmaktadır.
ReadyTech Holdings Limited Temel Bilgiler Özeti
| RDY temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$170.52m |
| Kazançlar(TTM) | AU$1.23m |
| Gelir(TTM) | AU$125.13m |
RDY aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RDY gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$125.13m |
| Gelir Maliyeti | AU$79.37m |
| Brüt Kâr | AU$45.76m |
| Diğer Giderler | AU$44.53m |
| Kazançlar | AU$1.23m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.0099 |
| Brüt Marj | 36.57% |
| Net Kâr Marjı | 0.98% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 38.8% |
RDY uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 08:48 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
ReadyTech Holdings Limited 14 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Cameron Halkett | Canaccord Genuity |
| Elijah Mayr | CLSA |
| Christopher Gawler | Goldman Sachs |