Strike Energy (STX) Hisse Özeti
Bağımsız bir gaz üreticisi olan Strike Energy Limited, Avustralya'da petrol ve gaz kaynakları aramakta ve geliştirmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
STX Community Fair Values
See what 27 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Strike Energy Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.13 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.18 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.093 |
| Beta | 0.46 |
| 1 Aylık Değişim | 8.70% |
| 3 Aylık Değişim | 26.26% |
| 1 Yıllık Değişim | -28.57% |
| 3 Yıllık Değişim | -73.40% |
| 5 Yıllık Değişim | -59.68% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -47.92% |
Son Haberler & Güncellemeler
STX: Future Index Changes Will Balance Governance Tensions With Steady Long Term Metrics
Analysts have adjusted their view on Strike Energy's valuation, with a revised A$ price target that reflects updated assumptions for revenue growth, profit margins, a lower future P/E multiple, and a slightly higher discount rate. What's in the News Strike Energy Limited (ASX:STX) added to the S&P/ASX Emerging Companies Index, putting the stock on the radar of investors who track smaller growth-focused indices (Key Developments).STX: Index Removal And Higher Margins Will Support Future Share Repricing
Analysts have raised their A$ price target for Strike Energy by A$0.20, reflecting slightly higher assumptions for revenue growth and profit margins, as well as a modestly lower future P/E multiple in their updated models. What's in the News Strike Energy Limited (ASX:STX) has been added to the S&P/ASX Emerging Companies Index, increasing its visibility among smaller growth focused names (Key Developments).STX: Index Removal And Higher Margins Will Support Share Repricing
Analysts have lifted their price target on Strike Energy to A$X.XX from A$Y.YY, citing updated forecasts that point to revenue growth of about 33%, a profit margin nearer 55%, and a slightly lower future P/E of around 9.4x. What's in the News Strike Energy Limited (ASX:STX) was added to the S&P/ASX Emerging Companies Index, which increases its visibility among smaller growth-focused names (Key Developments).Recent updates
Hissedar Getirileri
| STX | AU Oil and Gas | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.8% | 2.1% | 0.08% |
| 1Y | -28.6% | 36.5% | 3.1% |
Getiri vs. Endüstri: STX geçen yıl % 36.5 oranında getiri sağlayan Australian Oil and Gas sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: STX geçen yıl % 3.1 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| STX volatility | |
|---|---|
| STX Average Weekly Movement | 10.7% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 11.6% |
| Market Average Movement | 10.4% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.6% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: STX son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: STX 'nin haftalık oynaklığı ( 11% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1997 | n/a | Peter Stokes | www.strikeenergy.com.au |
Bağımsız bir gaz üreticisi olan Strike Energy Limited, Avustralya'da petrol ve gaz kaynakları aramakta ve geliştirmektedir. En önemli projesi, Perth havzasında bulunan Batı ve Güney Erregulla projelerini içeren Greater Erregulla Permian gaz sahasıdır. Şirket daha önce Strike Oil Limited olarak biliniyordu ve Aralık 2009'da adını Strike Oil Limited olarak değiştirdi.
Strike Energy Limited Temel Bilgiler Özeti
| STX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$467.92m |
| Kazançlar(TTM) | -AU$154.11m |
| Gelir(TTM) | AU$72.91m |
STX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| STX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$72.91m |
| Gelir Maliyeti | AU$68.77m |
| Brüt Kâr | AU$4.14m |
| Diğer Giderler | AU$158.25m |
| Kazançlar | -AU$154.11m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 30, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.043 |
| Brüt Marj | 5.68% |
| Net Kâr Marjı | -211.37% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 29.0% |
STX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 16:18 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Strike Energy Limited 8 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Dale Koenders | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Josh Kannourakis | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Stuart Howe | Bell Potter |