Redox (RDX) Hisse Özeti
Redox Limited Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası alanda kimyasallar, bileşenler ve hammaddeler tedarik etmekte ve dağıtmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden RDX için herhangi bir risk tespit edilmedi.
RDX Community Fair Values
Create NarrativeSee what 21 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Redox Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$2.98 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$3.52 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$2.02 |
| Beta | -0.37 |
| 1 Aylık Değişim | -10.78% |
| 3 Aylık Değişim | -7.17% |
| 1 Yıllık Değişim | 7.58% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 23.14% |
Son Haberler & Güncellemeler
RDX: Future Returns Will Reflect Stable Dividend And Slightly Refined Assumptions
Analysts have adjusted their price target on Redox to A$3.30, broadly in line with the previous A$3.30. This reflects updated assumptions around discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E, which leave their overall valuation view largely unchanged.RDX: Upcoming Dividend Timing Will Support A Positive Repricing Outlook
Analysts have lifted their price target on Redox by A$0.00 to reflect small tweaks to discount rate, revenue growth and profit margin assumptions, as well as a slightly lower future P/E multiple that keeps their overall fair value view broadly unchanged. What's in the News Redox Limited declared an ordinary fully paid dividend of A$0.065 per share for the six months to December 31, 2025 (Key Developments).RDX: Upcoming Dividend Payout Will Support A Positive Repricing Outlook
Analysts have nudged their price target on Redox lower to A$4.20 from A$4.40, reflecting updated assumptions for slightly softer revenue growth, a modestly higher discount rate, firmer profit margins, and a reduced future P/E multiple. What's in the News Redox declared an ordinary fully paid dividend of A$0.065 per share for the six months to December 31, 2025, providing investors with clarity on the upcoming payout schedule (Key Developments).RDX: Future Returns Will Reflect Stable Dividend And Tightly Refined Assumptions
Analysts have trimmed their price target for Redox to A$18.86 from A$18.98, reflecting slightly updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E, while keeping fair value broadly unchanged. What's in the News Redox Limited declared an ordinary fully paid dividend of A$0.065 per share for the six month period ending December 31, 2025 (Key Developments).RDX: Future Returns Will Reflect Dividend Stability And Slightly Refined Assumptions
Analysts have lifted their price target on Redox to A$3.30 from A$3.16, reflecting updated assumptions around modestly adjusted revenue growth, slightly higher profit margins and a marginally higher future P/E multiple. What's in the News Redox Limited declared an ordinary fully paid dividend of A$0.065 per share for the six month period ending December 31, 2025 (Key Developments).Recent updates
Hissedar Getirileri
| RDX | AU Trade Distributors | AU Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.0% | 0.6% | 2.5% |
| 1Y | 7.6% | -12.5% | 3.3% |
Getiri vs. Endüstri: RDX geçen yıl % -12.5 oranında getiri sağlayan Australian Trade Distributors sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: RDX geçen yıl % 3.3 oranında getiri sağlayan Australian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| RDX volatility | |
|---|---|
| RDX Average Weekly Movement | 5.6% |
| Trade Distributors Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 10.2% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RDX son 3 ayda Australian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: RDX 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1965 | 476 | Raimond Coneliano | redox.com |
Redox Limited, Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası alanda kimyasallar, bileşenler ve hammaddeler tedarik etmekte ve dağıtmaktadır. Antioksidanlar, proteinler ve lifler, ayrıştırıcılar, asitlik düzenleyiciler, tatlandırıcılar, kıvam arttırıcılar, stabilizatörler ve sakızlar, vitaminler, amino asitler, mineral tuzlar, koruyucular, fosfatlar, nemlendiriciler, uçucu ve bitkisel yağlar, bitki ve baharat özleri, doğal renkler, emülgatörler, süt ürünleri sunmaktadır, şarap ve bira, temizlik ve sanitasyon, özel ürünler, katkı maddeleri, kimyasallar, yumuşatıcılar, emülgatörler, saç bakımı, nemlendiriciler, çözücüler, güneş koruyucular, yüzey aktif maddeler, kıvam arttırıcılar, bitkisel yağlar, işleme yardımcıları ve inceltme, temizlik ve sanitasyon, mumlar ve yağ asitleri ve fonksiyonel ürünler. Şirket ayrıca yem iz elementleri ve mineralleri, katı ve sıvı yağlar, renklendiriciler, gübreler ve iz elementler, herbisitler, fungisitler, havuz klorlama ve bromlama, su yumuşatıcılar, su sertleştiriciler, PH ayarlayıcılar, UV stabilizatörleri, spa şoku, flokülantlar ve koagülantlar, filtre kapları, manganez giderici sunmaktadır, klor giderme, kirlenme önleyici maddeler, köpük önleyiciler, koku kontrolü, kazan işlemleri, oksijen tutucular, korozyon önleyiciler, organofosfonat tutucu maddeler, tanenler, biyositler, sümüksü maddeler, yosun öldürücüler ve bakterisitler, polimerik dispersanlar homopolimerler, polimerik dispersanlar kopolimerler ve aktif karbon.
Redox Limited Temel Bilgiler Özeti
| RDX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | AU$1.56b |
| Kazançlar(TTM) | AU$80.68m |
| Gelir(TTM) | AU$1.29b |
RDX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RDX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$1.29b |
| Gelir Maliyeti | AU$1.01b |
| Brüt Kâr | AU$276.66m |
| Diğer Giderler | AU$195.98m |
| Kazançlar | AU$80.68m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.15 |
| Brüt Marj | 21.52% |
| Net Kâr Marjı | 6.28% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 2.3% |
RDX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 18:37 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Redox Limited 6 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Chenny Wang | Morgan Stanley |
| Esther Holloway | Morningstar Inc. |
| John Lawlor | Ord Minnett Limited |