SentinelOne (S) Aandelenoverzicht
SentinelOne, Inc. is actief als cyberbeveiligingsprovider in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
S Community Fair Values
See what 186 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
SentinelOne, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$16.55 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$21.40 |
| 52 Week Laag | US$11.81 |
| Bèta | 0.78 |
| 1 maand verandering | 11.07% |
| 3 maanden verandering | 26.05% |
| 1 Jaar Verandering | -6.02% |
| 3 jaar verandering | 23.14% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -61.06% |
Recent nieuws en updates
SentinelOne Plummets - Shoot First, Ask Questions Later
Summary SentinelOne remains a 'Buy' despite disappointing earnings momentum and competitive pressure, trading at a compelling 4.1x sales and net cash-adjusted 3.3x. S's 21% YoY revenue growth met guidance but failed to impress, with two consecutive quarters of merely meeting—not beating—expectations. Profitability remains elusive for the company, with a $79.7 million GAAP operating loss and only modest cost savings expected from an 8% workforce reduction. While AI-driven cybersecurity demand should be a tailwind, S's inability to capitalize raises concerns, yet valuation and long-term margin potential justify continued exposure. Read the full article on Seeking AlphaS: AI Security Alliances And Cloud Integrations Will Support Measured Future Upside
Analysts have nudged their price target on SentinelOne higher from about $18.56 to about $19.15, reflecting updated assumptions for profit margin and future P/E, while keeping revenue growth expectations essentially unchanged. What's in the News Singularity Platform is now available through AWS Security Hub Extended, giving AWS customers console-native access to SentinelOne’s AI-driven endpoint and cloud workload protection with pay-as-you-go pricing and unified billing through AWS Security Hub Extended.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| S | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -11.5% | 8.5% | 1.5% |
| 1Y | -6.0% | -0.7% | 28.6% |
Rendement versus industrie: S presteerde slechter dan de US Software -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -0.7 % opleverde.
Rendement versus markt: S presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.6 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| S volatility | |
|---|---|
| S Average Weekly Movement | 7.4% |
| Software Industry Average Movement | 9.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: S heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van S is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2013 | 3,000 | Tomer Weingarten | www.sentinelone.com |
SentinelOne, Inc. is actief als cyberbeveiligingsleverancier in de Verenigde Staten en internationaal. Het Singularity Platform van het bedrijf levert een door kunstmatige intelligentie aangedreven autonome dreigingspreventie, detectie en responscapaciteit voor alle endpoints, cloudworkloads en identificeerbare referenties van een organisatie, die naadloze en autonome bescherming tegen een spectrum van cyberbedreigingen mogelijk maakt. Het biedt ook generatieve AI-beveiligingsagent (Purple AI), beveiligingsinformatie- en gebeurtenissenbeheer, endpointbeveiliging, cloudbeveiliging, identiteitsbeveiliging, blootstellings- en kwetsbaarheidsbeheer en bedreigingsdiensten.
SentinelOne, Inc. Samenvatting
| S fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.67b |
| Inkomsten(TTM) | -US$318.71m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.05b |
Is S overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| S resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.05b |
| Kosten van inkomsten | US$280.61m |
| Brutowinst | US$768.30m |
| Overige uitgaven | US$1.09b |
| Inkomsten | -US$318.71m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Apr 30, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.93 |
| Brutomarge | 73.25% |
| Nettowinstmarge | -30.38% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde S op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 01:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/04/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2026/01/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
SentinelOne, Inc. wordt gevolgd door 49 analisten. 35 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Ellie Bagshaw | Arete Research Services LLP |
| Shrenik Kothari | Baird |
| Saket Kalia | Barclays |