Perfect (PERF) Aandelenoverzicht
Perfect Corp., een artificial intelligence software as a service bedrijf, biedt artificial intelligence (AI)- en augmented reality (AR)-gestuurde oplossingen voor de beauty-, mode- en huidverzorgingsindustrie wereldwijd. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
PERF Community Fair Values
See what 53 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Perfect Corp. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.68 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$2.67 |
| 52 Week Laag | US$1.24 |
| Bèta | 0.28 |
| 1 maand verandering | 1.20% |
| 3 maanden verandering | 24.44% |
| 1 Jaar Verandering | -8.20% |
| 3 jaar verandering | -67.12% |
| 5 jaar verandering | -82.61% |
| Verandering sinds IPO | -83.38% |
Recent nieuws en updates
PERF: Take Private Bid Debate Will Support Long Term Upside Scenario
Analysts have trimmed their price targets on Perfect to around $2.73 from about $3.01, citing updated expectations for revenue growth, profit margins and a lower future P/E multiple, along with recent rating downgrades and debate around the proposed take private bid. Analyst Commentary Recent research highlights a split view on Perfect as the market weighs the impact of fresh downgrades against the proposed take private bid and updated valuation assumptions.PERF: Take Private Bid Debate Will Spotlight Long Term Upside Optionality
Analysts have trimmed Perfect's implied fair value by about $0.50 per share. The updated view reflects slightly adjusted assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin and a lower future P/E, following recent research that includes a downgrade and debate around whether a potential take private bid fully reflects long term prospects.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PERF | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -1.0% | 1.3% |
| 1Y | -8.2% | -9.4% | 27.7% |
Rendement versus industrie: PERF overtrof de US Software industrie, die het afgelopen jaar een rendement -9.4 % opleverde.
Rendement versus markt: PERF presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| PERF volatility | |
|---|---|
| PERF Average Weekly Movement | 9.8% |
| Software Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: PERF heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van PERF is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2015 | 353 | Alice H. Chang | www.perfectcorp.com |
Perfect Corp., een artificial intelligence software as a service bedrijf, biedt artificial intelligence (AI)- en augmented reality (AR)-gestuurde oplossingen voor de beauty-, mode- en huidverzorgingsindustrie wereldwijd. Het bedrijf biedt AI- en AR-make-up; AI-huiddiagnose; AI- en AR-haardiensten; AI- en AR-sieraden (oorbellen, ringen en armbanden); AI- en AR-accessoires, brillen en horloges; AI- en AR-nagels; AI avatar; AI selfie; AI tekst-naar-beeld; en AI headshot en AI studio. Het biedt AI-fotobewerkingstools, zoals AI-achtergrond verwijderen, AI-achtergrond vervagen, AI-object verwijderen, AI-beeldverbreding, AI-vervanging en AI-foto/video-verbetering; en AI-gezichtskenmerken en AI-productaanbeveling.
Perfect Corp. Samenvatting
| PERF fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$171.11m |
| Inkomsten(TTM) | US$4.70m |
| Inkomsten(TTM) | US$71.08m |
Is PERF overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PERF resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$71.08m |
| Kosten van inkomsten | US$15.33m |
| Brutowinst | US$55.74m |
| Overige uitgaven | US$51.04m |
| Inkomsten | US$4.70m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.046 |
| Brutomarge | 78.43% |
| Nettowinstmarge | 6.62% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde PERF op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 08:37 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Perfect Corp. wordt gevolgd door 11 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Vadim Merkulov | Freedom Broker |
| Egor Tolmachev | Freedom Broker |
| Almas Almaganbetov | Freedom Broker |