Elastic (ESTC) Aandelenoverzicht
Elastic N.V., een bedrijf dat zich bezighoudt met het zoeken naar kunstmatige intelligentie (AI), levert softwareplatforms voor hybride, publieke of private clouds en multi-cloudomgevingen in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 4/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ESTC Community Fair Values
See what 80 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Elastic N.V. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$54.81 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$96.07 |
| 52 Week Laag | US$42.05 |
| Bèta | 0.89 |
| 1 maand verandering | 18.13% |
| 3 maanden verandering | -2.78% |
| 1 Jaar Verandering | -40.59% |
| 3 jaar verandering | -20.68% |
| 5 jaar verandering | -53.63% |
| Verandering sinds IPO | -21.70% |
Recent nieuws en updates
ESTC: AI Workloads And Larger Deals Will Support Future Upside
Elastic's analyst price targets have generally shifted lower, with cuts ranging from about $5 to $35 as analysts factor in softer cloud momentum, a more cautious revenue outlook, and a slightly higher assumed discount rate, even as they point to steady self managed demand and ongoing interest in AI driven use cases. Analyst Commentary Bullish analysts acknowledge the recent round of price target cuts but still point to several positives around Elastic's execution, especially in self managed deployments and AI focused workloads.ESTC: AI Workloads And Larger Deals Will Drive Future Upside Potential
Narrative Update on Elastic The updated analyst price target for Elastic edges higher to $112.23 from $110.90. This reflects models that now assume more moderate revenue growth and profit margins alongside a much higher future P/E, in line with recent Street research that pairs cautious cloud and AI adoption expectations with ongoing interest in Elastic as an observability and data infrastructure name.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ESTC | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.7% | 0.3% | 1.2% |
| 1Y | -40.6% | -6.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: ESTC presteerde slechter dan de US Software -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -6.6 % opleverde.
Rendement versus markt: ESTC presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ESTC volatility | |
|---|---|
| ESTC Average Weekly Movement | 8.2% |
| Software Industry Average Movement | 9.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: ESTC heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van ESTC is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 3,921 | Ash Kulkarni | www.elastic.co |
Elastic N.V., een bedrijf dat zich bezighoudt met het zoeken naar kunstmatige intelligentie (AI), biedt softwareplatforms voor hybride, publieke of private clouds en multi-cloudomgevingen in de Verenigde Staten en daarbuiten. Het bedrijf biedt voornamelijk Elastics Search AI Platform aan, een reeks softwareproducten die gegevens uit verschillende bronnen en formaten opnemen en opslaan, en die zoek-, analyse- en visualisatieactiviteiten uitvoeren op die gegevens. Het bedrijf biedt ook het Elastic search product, een gedistribueerde, real-time vector database en analytics engine en data store voor alle soorten data, inclusief tekstuele, numerieke, geospatiale, gestructureerde en ongestructureerde data; Kibana, een gebruikersinterface, beheer- en configuratie-interface voor de platforms; Elasticsearch search platform, een platform met opvraagalgoritmen en de mogelijkheid om te integreren met grote taalmodellen; en elastic security, een beveiligingsoplossing die uniforme bescherming biedt om bedreigingen te voorkomen, te detecteren en erop te reageren.
Elastic N.V. Samenvatting
| ESTC fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.67b |
| Inkomsten(TTM) | -US$84.51m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.68b |
Is ESTC overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ESTC resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.68b |
| Kosten van inkomsten | US$401.39m |
| Brutowinst | US$1.28b |
| Overige uitgaven | US$1.36b |
| Inkomsten | -US$84.51m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Jan 31, 2026
Volgende inkomensdatum
May 28, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.82 |
| Brutomarge | 76.07% |
| Nettowinstmarge | -5.04% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 72.1% |
Hoe presteerde ESTC op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 06:50 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/01/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/04/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Elastic N.V. wordt gevolgd door 38 analisten. 28 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Shrenik Kothari | Baird |
| Raimo Lenschow | Barclays |
| William Kingsley Crane | Berenberg |