Dolby Laboratories (DLB) Aandelenoverzicht
Dolby Laboratories, Inc. houdt zich bezig met het ontwerp en de productie van audio, beeldvorming, toegankelijkheid en andere hardware- en softwareoplossingen voor televisie, uitzendingen en live entertainmentindustrieën in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
DLB Community Fair Values
See what 28 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Dolby Laboratories, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$54.71 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$77.00 |
| 52 Week Laag | US$52.45 |
| Bèta | 0.86 |
| 1 maand verandering | -14.62% |
| 3 maanden verandering | -14.22% |
| 1 Jaar Verandering | -26.73% |
| 3 jaar verandering | -33.37% |
| 5 jaar verandering | -43.91% |
| Verandering sinds IPO | 125.14% |
Recent nieuws en updates
DLB: Expanding Premium Audio Partnerships Will Support Future Share Gains
Analysts have nudged their price target for Dolby Laboratories down from about $81 to roughly $78, reflecting updated assumptions that combine slightly adjusted revenue growth and discount rate inputs with a different outlook on profit margins and future P/E levels. What's in the News Dolby repurchased 1,010,900 shares between December 27, 2025 and March 27, 2026 for US$65 million, bringing total buybacks under its November 3, 2009 authorization to 54,327,604 shares (52.77%) for US$3,159.61 million (company buyback filing).Dolby: I Don't Mind Waiting In 2026
Summary Dolby Labs is rated a 'BUY' with a conservative $80/share price target, reflecting 17–25% annualized upside potential through 2028. DLB trades at a rare sub-15x P/E, supported by robust patent-driven recurring revenue, high margins, and a net cash balance exceeding $500M. Despite cyclical end-market exposure and recent earnings volatility, DLB's technology leadership and dominant licensing position underpin long-term revenue security. A dividend yield of 2.5%, ongoing buybacks at attractive valuations, and minimal inflation sensitivity further strengthen the investment case. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| DLB | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 0.3% | 1.1% |
| 1Y | -26.7% | -6.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: DLB presteerde slechter dan de US Software -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -6.6 % opleverde.
Rendement versus markt: DLB presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| DLB volatility | |
|---|---|
| DLB Average Weekly Movement | 4.3% |
| Software Industry Average Movement | 9.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: DLB heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 4% ) van DLB is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1965 | 2,051 | Kevin Yeaman | www.dolby.com |
Dolby Laboratories, Inc. houdt zich bezig met het ontwerp en de productie van audio, imaging, toegankelijkheid en andere hardware- en softwareoplossingen voor televisie, broadcast en live entertainment in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf ontwikkelt audiotechnologieën en licenseert deze, zoals AAC, HE-AAC en uitgebreide HE-AAC, een oplossing voor digitale audiocodec; AVC, een codec voor digitale video die wordt gebruikt in STB's, mobiele apparaten, camera's, televisie-uitzendingen en andere producten; en Dolby Atmos en Dolby Vision, coderingstechnologieën die artiesten gebruiken om meeslepende audio- en video-ervaringen te creëren. Het bedrijf biedt ook DD+, een geavanceerde surround sound audiocodec technologie; Dolby AC-4, een audiocodec die gebruik maakt van geavanceerde compressie; en HEVC, een digitale videocodec die video comprimeert.
Dolby Laboratories, Inc. Samenvatting
| DLB fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.18b |
| Inkomsten(TTM) | US$243.65m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.36b |
Is DLB overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| DLB resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.36b |
| Kosten van inkomsten | US$171.46m |
| Brutowinst | US$1.19b |
| Overige uitgaven | US$949.80m |
| Inkomsten | US$243.65m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 27, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.58 |
| Brutomarge | 87.44% |
| Nettowinstmarge | 17.85% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde DLB op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/24 06:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/27 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/09/26 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Dolby Laboratories, Inc. wordt gevolgd door 13 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Vikram Kesavabhotla | Baird |
| Patrick Sholl | Barrington Research Associates, Inc. |
| Eric Wold | B. Riley Securities, Inc. |