Spyre Therapeutics (SYRE) Aandelenoverzicht
Spyre Therapeutics, Inc, een biotechnologiebedrijf in een klinische fase, richt zich op de ontwikkeling van therapeutica voor patiënten met inflammatoire darmziekten (IBD) en reumatische aandoeningen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
SYRE Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Spyre Therapeutics, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$74.05 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$78.80 |
| 52 Week Laag | US$13.93 |
| Bèta | 3.13 |
| 1 maand verandering | 6.29% |
| 3 maanden verandering | 68.76% |
| 1 Jaar Verandering | 394.00% |
| 3 jaar verandering | 2,194.35% |
| 5 jaar verandering | -57.26% |
| Verandering sinds IPO | -75.30% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SYRE | US Biotechs | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 11.2% | 3.1% | 1.2% |
| 1Y | 394.0% | 34.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: SYRE overtrof de US Biotechs industrie, die het afgelopen jaar een rendement 34.6 % opleverde.
Rendement versus markt: SYRE overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.7 %.
Prijsvolatiliteit
| SYRE volatility | |
|---|---|
| SYRE Average Weekly Movement | 10.7% |
| Biotechs Industry Average Movement | 10.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: SYRE heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van SYRE is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2013 | 112 | Cameron Turtle | www.spyre.com |
Spyre Therapeutics, Inc, een biotechnologiebedrijf in een klinische fase, richt zich op de ontwikkeling van therapeutica voor patiënten met inflammatoire darmziekten (IBD) en reumatische aandoeningen. Het bedrijf ontwikkelt SPY001, een gehumaniseerd monoklonaal immunoglobuline G1-antilichaam dat zich in fase-2 van de klinische fase bevindt en is ontworpen om zich selectief te binden aan het a4ß7-integrine dat wordt ontwikkeld voor de behandeling van IBD (colitis ulcerosa en de ziekte van Crohn); en SPY002 en SPY072 - anti-TL1A mAbs die zijn ontworpen om zich te binden aan tumornecrosefactor-like ligand 1A (TL1A). Het ontwikkelt ook SPY003, een programma in klinische fase 2 dat ontworpen is om te binden aan interleukine 23 (IL-23); SPY120, een combinatie van anti-a4ß7 en anti-TL1A mAbs; SPY130, een combinatie van anti-a4ß7 en anti-IL-23 mAbs; en SPY230, een combinatie van anti-TL1A en anti-IL-23 mAbs.
Spyre Therapeutics, Inc. Samenvatting
| SYRE fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$6.43b |
| Inkomsten(TTM) | -US$148.70m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is SYRE overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SYRE resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$190.44m |
| Brutowinst | -US$190.44m |
| Overige uitgaven | -US$41.74m |
| Inkomsten | -US$148.70m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -1.71 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde SYRE op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 08:22 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Spyre Therapeutics, Inc. wordt gevolgd door 24 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Colleen Kusy | Baird |
| Mayur Somaiya | BMO Capital Markets Equity Research |
| Julian Harrison | BTIG |