Rocket One (RKTO) Aandelenoverzicht
Rocket One Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een klinische fase, richt zich op de ontwikkeling van therapieën voor onvervulde medische behoeften in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
RKTO Community Fair Values
See what 148 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Rocket One Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.70 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$2.20 |
| 52 Week Laag | US$0.49 |
| Bèta | 0.58 |
| 1 maand verandering | 137.93% |
| 3 maanden verandering | 68.32% |
| 1 Jaar Verandering | 104.75% |
| 3 jaar verandering | -8.42% |
| 5 jaar verandering | -95.61% |
| Verandering sinds IPO | -99.20% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| RKTO | US Pharmaceuticals | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 146.4% | 3.3% | 1.8% |
| 1Y | 104.7% | 44.6% | 28.4% |
Rendement versus industrie: RKTO overtrof de US Pharmaceuticals industrie, die het afgelopen jaar een rendement 44.6 % opleverde.
Rendement versus markt: RKTO overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.4 %.
Prijsvolatiliteit
| RKTO volatility | |
|---|---|
| RKTO Average Weekly Movement | 31.2% |
| Pharmaceuticals Industry Average Movement | 9.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.7% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van RKTO is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van RKTO is het afgelopen jaar gestegen van 20% naar 31%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2017 | 3 | Robb Knie | hoththerapeutics.com |
Rocket One Inc., een biofarmaceutisch bedrijf in een klinische fase, richt zich op de ontwikkeling van therapieën voor onbeantwoorde medische behoeften in de Verenigde Staten. Het ontwikkelt HT-001, een topische formulering in Fase II van het klinisch onderzoek voor de behandeling van patiënten met huiduitslag en huidaandoeningen geassocieerd met initiële en herhalingskuren van tyrosinekinase epidermale groeifactorreceptortherapie; HT-KIT voor de behandeling van van mastcellen afgeleide kankers en anafylaxie; HT-TBI voor de behandeling van traumatisch hersenletsel en ischemische beroerte; HT-ALZ voor de behandeling en/of preventie van Alzheimer of andere neuroinflammatoire ziekten; en HT-004 voor de behandeling van astma en allergieën door inhalatie. Het bedrijf ontwikkelt het BioLexa Platform, een gepatenteerd platform van geneesmiddelverbindingen in Fase I van de klinische studie voor de behandeling van eczeem; en HT-005 voor de behandeling van patiënten met lupus.
Rocket One Inc. Samenvatting
| RKTO fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$32.52m |
| Inkomsten(TTM) | -US$11.69m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is RKTO overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| RKTO resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$11.69m |
| Inkomsten | -US$11.69m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.61 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde RKTO op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 20:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Rocket One Inc. wordt gevolgd door 1 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Jason Kolbert | D. Boral Capital LLC. |