Jupiter Neurosciences (JUNS) Aandelenoverzicht
Jupiter Neurosciences, Inc. is een farmaceutisch bedrijf dat zich bezighoudt met de ontwikkeling van geneesmiddelen voor aandoeningen van het centrale zenuwstelsel en zeldzame ziekten in de Verenigde Staten en daarbuiten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
JUNS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Jupiter Neurosciences, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.24 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$3.33 |
| 52 Week Laag | US$0.17 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | -33.84% |
| 3 maanden verandering | -57.71% |
| 1 Jaar Verandering | -70.74% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -95.63% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| JUNS | US Pharmaceuticals | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 17.0% | 3.6% | 1.3% |
| 1Y | -70.7% | 43.9% | 27.7% |
Rendement versus industrie: JUNS presteerde slechter dan de US Pharmaceuticals -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 43.9 % opleverde.
Rendement versus markt: JUNS presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| JUNS volatility | |
|---|---|
| JUNS Average Weekly Movement | 19.2% |
| Pharmaceuticals Industry Average Movement | 9.9% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van JUNS is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van JUNS is het afgelopen jaar gedaald van 24% naar 19%, maar is nog steeds hoger dan 75% van de US -aandelen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2016 | 5 | Christer Rosen | jupiterneurosciences.com |
Jupiter Neurosciences, Inc. is een farmaceutisch bedrijf dat zich bezighoudt met de ontwikkeling van geneesmiddelen voor aandoeningen van het centrale zenuwstelsel en zeldzame ziekten in de Verenigde Staten en daarbuiten. Het bedrijf is actief in twee segmenten, Farmaceutische activiteiten en Premium voedingssupplementen. Het bedrijf onderzoekt en ontwikkelt JNS115, dat zich in Fase IIa van het klinisch onderzoek bevindt voor de behandeling van de ziekte van Parkinson; JNS108, dat zich in Fase II van het klinisch onderzoek bevindt voor de behandeling van milde cognitieve stoornissen/vroege ziekte van Alzheimer; JNS102, dat zich in Fase II van het klinisch onderzoek bevindt voor de behandeling van mucopolysaccharidosis type 1; en JNS107, dat zich in Fase II van het klinisch onderzoek bevindt voor de behandeling van mitochondriale encefalopathie, melkziekte en beroerte-achtig episodesyndroom.
Jupiter Neurosciences, Inc. Samenvatting
| JUNS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$9.99m |
| Inkomsten(TTM) | -US$9.18m |
| Inkomsten(TTM) | US$40.45k |
Is JUNS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| JUNS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$40.45k |
| Kosten van inkomsten | US$2.10m |
| Brutowinst | -US$2.05m |
| Overige uitgaven | US$7.12m |
| Inkomsten | -US$9.18m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.21 |
| Brutomarge | -5,079.90% |
| Nettowinstmarge | -22,690.83% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | -173.3% |
Hoe presteerde JUNS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 13:44 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Jupiter Neurosciences, Inc. wordt gevolgd door 1 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| William Gregozeski | Greenridge Global LLC |