Sanara MedTech (SMTI) Aandelenoverzicht
Sanara MedTech Inc., een bedrijf voor medische technologie, ontwikkelt, verkoopt en distribueert chirurgische oplossingen aan artsen, ziekenhuizen, klinieken en post-acute zorginstellingen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 0/6 |
SMTI Community Fair Values
See what 7 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Sanara MedTech Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$23.38 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$35.95 |
| 52 Week Laag | US$16.05 |
| Bèta | 1.16 |
| 1 maand verandering | 23.51% |
| 3 maanden verandering | 10.96% |
| 1 Jaar Verandering | -19.07% |
| 3 jaar verandering | -30.29% |
| 5 jaar verandering | -19.38% |
| Verandering sinds IPO | -97.51% |
Recent nieuws en updates
SMTI: Cost Effectiveness Evidence Will Support Future Upside Under Bullish Initiation
Analysts have maintained their $34.00 price target on Sanara MedTech, pointing to slightly adjusted assumptions for discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E that align with a recently initiated bullish view on the stock. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts point to the maintained US$34.00 target as consistent with their constructive view, seeing current assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E as reasonable within their framework.SMTI: Bullish Initiation And Cost Effectiveness Evidence Will Support Future Upside
Analysts have reaffirmed a $34.00 price target for Sanara MedTech, citing a fresh bullish initiation that highlights the company’s long term growth potential and supports unchanged assumptions for fair value, discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E. Analyst Commentary Bullish Takeaways Bullish analysts view the reaffirmed US$34.00 target as supported by the current fair value framework, with assumptions on discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E kept intact.SMTI: Bullish Coverage And Cost Effectiveness Study Will Support Future Upside
Analysts have reduced their price target on Sanara MedTech by $2 to $34. This reflects updated views on growth, profitability, and a higher assumed future P/E, following recent bullish Street initiation commentary.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SMTI | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.7% | -3.5% | 1.3% |
| 1Y | -19.1% | -21.9% | 27.7% |
Rendement versus industrie: SMTI kwam overeen met de US Medical Equipment industrie, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van -21.9 %.
Rendement versus markt: SMTI presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| SMTI volatility | |
|---|---|
| SMTI Average Weekly Movement | 9.1% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: SMTI heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 9% ) van SMTI is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2001 | 108 | Seth Yon | sanaramedtech.com |
Sanara MedTech Inc., een medisch technologiebedrijf, ontwikkelt, verkoopt en distribueert chirurgische oplossingen aan artsen, ziekenhuizen, klinieken en post-acute zorginstellingen in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt CellerateRX Surgical, een medisch hydrolysaat van type I rundercollageen, geïndiceerd voor de behandeling van chirurgische, traumatische en gedeeltelijke en volledige wonden, evenals eerste- en tweedegraads brandwonden. Het ontwikkelt ook BIASURGE, een no-rinse chirurgische oplossing die wordt gebruikt voor wondspoeling; FORTIFY Tissue Repair Graft (FORTIFY TRG), een gevriesdroogd, meerlaags extracellulair matrixvel van dunne darm submucosa; BiFORM, een osteoconductief, bioactief, poreus implantaat dat botingroei over de transplantatieplaats mogelijk maakt en kan worden gebruikt als strip of gegoten tot een putty om een botdefect op te vullen; ACTIGEN Inductive Bone Matrix, een natuurlijk afgeleide, gedifferentieerde allograftmatrix met robuuste verwerkingseigenschappen; ALLOCYTE Plus, een menselijke allograft cellulaire botmatrix die botafgeleide progenitorcellen en vervormbare botvezels bevat; en TEXAGEN, een meerlaags amnionmembraanallograft dat wordt gebruikt als anatomische barrière met robuuste verwerking en dat kan worden gehecht voor fixatie.
Sanara MedTech Inc. Samenvatting
| SMTI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$210.13m |
| Inkomsten(TTM) | US$630.72k |
| Inkomsten(TTM) | US$107.48m |
Is SMTI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SMTI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$107.48m |
| Kosten van inkomsten | US$7.61m |
| Brutowinst | US$99.87m |
| Overige uitgaven | US$99.24m |
| Inkomsten | US$630.72k |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.069 |
| Brutomarge | 92.92% |
| Nettowinstmarge | 0.59% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 658.5% |
Hoe presteerde SMTI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 04:57 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Sanara MedTech Inc. wordt gevolgd door 2 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Yi Chen | H.C. Wainwright & Co. |
| Frank Takkinen | Lake Street Capital Markets, LLC |