Nutex Health (NUTX) Aandelenoverzicht
Nutex Health Inc. is actief in de gezondheidszorg in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
NUTX Community Fair Values
See what 41 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Nutex Health Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$119.45 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$193.07 |
| 52 Week Laag | US$77.21 |
| Bèta | 2.07 |
| 1 maand verandering | 7.82% |
| 3 maanden verandering | 3.18% |
| 1 Jaar Verandering | -27.82% |
| 3 jaar verandering | 82.94% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -98.01% |
Recent nieuws en updates
NUTX: Share Repurchases Will Support Future Margins And Upside Potential
Analysts now place Nutex Health's fair value at $175.00, up from $150.00, citing updated assumptions around revenue growth of 5.25%, a profit margin of 21.15%, a discount rate of 7.19% and a forward P/E of 7.95. What's in the News On March 5, 2026, the Board of Directors authorized a share buyback plan for Nutex Health.NUTX: Share Repurchases Will Support Future Margins And Undervalued Upside
Analysts reaffirm a $150.00 price target for Nutex Health, citing updated assumptions for slightly higher revenue growth, a modestly stronger profit margin, and a small change in future P/E multiples as key inputs to their valuation work. What's in the News Nutex Health Inc.NUTX: New Buyback Program Will Support Future Margin Resilience
Analysts have raised their Nutex Health price target to $150.00 as they now factor in slightly stronger revenue growth, a modestly higher profit margin of about 18.6%, and a marginally lower future P/E assumption near 8x. What's in the News From October 1, 2025 to December 31, 2025, Nutex Health repurchased 27,870 shares, about 0.4% of its stock, for US$4.95 million under a previously announced buyback program (Key Developments).NUTX: Share Repurchases Will Support Future Upside Potential
Analysts have adjusted their price target on Nutex Health from $241.67 to $221.67, reflecting updated views on revenue growth, profit margins, and a lower assumed future P/E multiple. What's in the News Nutex Health completed a previously announced buyback program, repurchasing 27,870 shares, representing 0.4% of the company, for a total of $4.95 million between October 1, 2025 and December 31, 2025 (Key Developments).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| NUTX | US Healthcare | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.7% | -2.3% | 2.5% |
| 1Y | -27.8% | 13.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: NUTX presteerde slechter dan de US Healthcare -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 13.3 % opleverde.
Rendement versus markt: NUTX presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| NUTX volatility | |
|---|---|
| NUTX Average Weekly Movement | 11.7% |
| Healthcare Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van NUTX is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 12% ) van NUTX is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2011 | 1,005 | Tom Vo | www.nutexhealth.com |
Nutex Health Inc. is actief in de gezondheidszorg in de Verenigde Staten. Het is actief via drie segmenten: Hospital, Population Health Management (PHM) en Real Estate. Het segment Ziekenhuizen ontwikkelt en exploiteert een netwerk van microziekenhuizen, gespecialiseerde ziekenhuizen en poliklinische afdelingen van ziekenhuizen die zorgdiensten aanbieden, waaronder spoedeisende hulp, klinische zorg en gedragsgezondheidszorg.
Nutex Health Inc. Samenvatting
| NUTX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$847.78m |
| Inkomsten(TTM) | US$96.38m |
| Inkomsten(TTM) | US$879.95m |
Is NUTX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| NUTX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$879.95m |
| Kosten van inkomsten | US$434.85m |
| Brutowinst | US$445.10m |
| Overige uitgaven | US$348.72m |
| Inkomsten | US$96.38m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 14.01 |
| Brutomarge | 50.58% |
| Nettowinstmarge | 10.95% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 9.3% |
Hoe presteerde NUTX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 23:53 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Nutex Health Inc. wordt gevolgd door 4 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| William Sutherland | Benchmark Company |
| Eugene Mannheimer | Freedom Capital Markets |
| Anthony Vendetti | Maxim Group |