Hess Midstream (HESM) Aandelenoverzicht
Hess Midstream LP verwerft, bezit, exploiteert en ontwikkelt midstream-activa en verleent op vergoedingen gebaseerde diensten aan sponsor, haar dochterondernemingen en derden in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
HESM Community Fair Values
See what 66 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Hess Midstream LP Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$40.68 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$44.14 |
| 52 Week Laag | US$31.63 |
| Bèta | 0.52 |
| 1 maand verandering | 8.94% |
| 3 maanden verandering | 6.58% |
| 1 Jaar Verandering | 5.55% |
| 3 jaar verandering | 49.12% |
| 5 jaar verandering | 63.37% |
| Verandering sinds IPO | 58.91% |
Recent nieuws en updates
HESM: Buybacks And Distributions Will Support Execution As Street Turns More Cautious
Analysts have trimmed their average price target for Hess Midstream to about $36.83 from $37.50, citing recent revisions to discount rates, forward P/E assumptions, and updated views reflected in both price target changes and a downgrade in Street research. Analyst Commentary Recent Street research around Hess Midstream highlights a mix of supportive and cautious views, with price targets being adjusted in both directions over the past few months before the latest trim to about US$36.83.Analysts Have Made A Financial Statement On Hess Midstream LP's (NYSE:HESM) First-Quarter Report
Last week saw the newest quarterly earnings release from Hess Midstream LP ( NYSE:HESM ), an important milestone in the...Hess Midstream Is Already Fully Priced, Further Upside May Not Be Fueled
Summary Hess Midstream LP is downgraded from Buy to Hold as valuation approaches target price and upside appears limited. HESM's stable fee-based model and resilient natural gas Bakken volumes support high margins, but Bakken oil production growth has plateaued. Natural gas expansion in Bakken and a 7% dividend yield provide stable cash flow, justifying portfolio retention for existing holders. Technical indicators for HESM show cautious investor sentiment and limited buying momentum, with the stock trading near fair value at a 13.67x P/E. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| HESM | US Oil and Gas | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.1% | -2.0% | 1.2% |
| 1Y | 5.6% | 37.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: HESM presteerde slechter dan de US Oil and Gas -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 37.4 % opleverde.
Rendement versus markt: HESM presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| HESM volatility | |
|---|---|
| HESM Average Weekly Movement | 3.2% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: HESM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 3% ) van HESM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | n/a | Jonathan Stein | www.hessmidstream.com |
Hess Midstream LP verwerft, bezit, exploiteert en ontwikkelt midstream-activa en verleent op vergoedingen gebaseerde diensten aan sponsors, dochterondernemingen en derden in de Verenigde Staten. De onderneming is actief in drie segmenten: Verzamelen; Verwerking en opslag; en Terminals en export. Het Gathering segment is eigenaar van aardgasverzamel- en compressiesystemen, ruwe olieverzamelsystemen en faciliteiten voor het verzamelen en afvoeren van geproduceerd water.
Hess Midstream LP Samenvatting
| HESM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$8.39b |
| Inkomsten(TTM) | US$368.90m |
| Inkomsten(TTM) | US$1.63b |
Is HESM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| HESM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$1.63b |
| Kosten van inkomsten | US$370.60m |
| Brutowinst | US$1.26b |
| Overige uitgaven | US$889.90m |
| Inkomsten | US$368.90m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.87 |
| Brutomarge | 77.26% |
| Nettowinstmarge | 22.64% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 1,006.4% |
Hoe presteerde HESM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 09:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Hess Midstream LP wordt gevolgd door 14 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Douglas Irwin | Citigroup Inc |
| John Mackay | Goldman Sachs |
| Jeremy Tonet | J.P. Morgan |