Granite Ridge Resources (GRNT) Aandelenoverzicht
Granite Ridge Resources, Inc. is een niet-operationeel olie- en aardgasexploratie- en productiebedrijf. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
GRNT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Granite Ridge Resources, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$5.52 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$6.72 |
| 52 Week Laag | US$4.18 |
| Bèta | 0.23 |
| 1 maand verandering | -1.95% |
| 3 maanden verandering | 7.60% |
| 1 Jaar Verandering | -0.36% |
| 3 jaar verandering | -6.44% |
| 5 jaar verandering | -43.21% |
| Verandering sinds IPO | -44.41% |
Recent nieuws en updates
Granite Ridge Resources: Elevated Lease Operating Expenses In Q1 2026
Summary Granite Ridge's lease operating expenses per BOE increased by 24% quarter-over-quarter, or 15% after excluding non-recurring charges. Much of the increase was driven by higher Permian saltwater disposal costs. Granite Ridge does expect its lease operating expenses to trend lower later in 2026. Higher costs, an increased acquisition budget and negative value oil hedges contribute to a projection of $81 million in cash burn after dividends in 2026. Granite Ridge continues to expect a transition to significant free cash flow generation in 2027. Read the full article on Seeking AlphaGRNT: Higher Fair Value Will Rely On Stronger 2026 Production Outlook
Analysts now see fair value for Granite Ridge Resources at $7.30 per share, up from $6.38, citing updated assumptions for discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E, which together point to a higher justified price target. What's in the News Granite Ridge issued new production guidance for 2026, targeting approximately 34,000 to 36,000 Boe per day, with the midpoint described as about 9% above the 2025 level (corporate guidance).Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| GRNT | US Oil and Gas | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.7% | -2.0% | 1.2% |
| 1Y | -0.4% | 37.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: GRNT presteerde slechter dan de US Oil and Gas -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 37.4 % opleverde.
Rendement versus markt: GRNT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| GRNT volatility | |
|---|---|
| GRNT Average Weekly Movement | 7.3% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 6.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: GRNT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van GRNT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 6 | Tyler Farquharson | www.graniteridge.com |
Granite Ridge Resources, Inc. is een niet-operationeel olie- en aardgasexploratie- en productiebedrijf. Het bezit een portefeuille van putten en arealen in de Permian, Eagle Ford, Bakken, Haynesville, Denver-Julesburg (DJ), Appalachen en andere onconventionele bekkens in de Verenigde Staten. Het bedrijf is gevestigd in Dallas, Texas.
Granite Ridge Resources, Inc. Samenvatting
| GRNT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$728.07m |
| Inkomsten(TTM) | -US$32.24m |
| Inkomsten(TTM) | US$433.74m |
Is GRNT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| GRNT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$433.74m |
| Kosten van inkomsten | US$103.86m |
| Brutowinst | US$329.88m |
| Overige uitgaven | US$362.11m |
| Inkomsten | -US$32.24m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.24 |
| Brutomarge | 76.05% |
| Nettowinstmarge | -7.43% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 78.1% |
Hoe presteerde GRNT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt GRNT een betrouwbaar dividend?
Zie GRNT dividendgeschiedenis en benchmarks| Granite Ridge Resources dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 12 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 3 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 17 days |
Betaalt GRNT een betrouwbaar dividend?
Zie GRNT dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 09:53 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Granite Ridge Resources, Inc. wordt gevolgd door 8 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Noah Hungness | BofA Global Research |
| John Phillips Johnston | Capital One Securities, Inc. |
| Brian Velie | Capital One Securities, Inc. |