49 North Resources (FNIN.F) Aandelenoverzicht
49 North Resources Inc. is een participatiemaatschappij die gespecialiseerd is in zaaikapitaal en investeringen in een vroeg stadium. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
FNIN.F Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
49 North Resources Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | CA$0.015 |
| 52 Week Hoogtepunt | CA$0.025 |
| 52 Week Laag | CA$0.0012 |
| Bèta | 0.42 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | n/a |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | -70.99% |
| Verandering sinds IPO | -99.55% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| FNIN.F | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.3% | 1.1% |
| 1Y | n/a | 10.4% | 28.7% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe FNIN.F presteerde ten opzichte van de US Capital Markets.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe FNIN.F presteerde ten opzichte van de US markt.
Prijsvolatiliteit
| FNIN.F volatility | |
|---|---|
| FNIN.F Average Weekly Movement | n/a |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van FNIN.F is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van FNIN.F in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2005 | n/a | Tom MacNeill | www.fnr.ca |
49 North Resources Inc. is een durfkapitaalonderneming gespecialiseerd in zaaikapitaal en investeringen in een vroeg stadium. Het bedrijf investeert gewoonlijk in een gediversifieerde portefeuille van gewone aandelen en andere effecten van uitgevers van grondstoffen, waaronder alle sectoren van de exploratie van mineralen en de exploratie en productie van olie en gas over de hele wereld. Het bedrijf richt zich op grondstoffenemittenten met exploratieprogramma's in Saskatchewan.
49 North Resources Inc. Samenvatting
| FNIN.F fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$3.61m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.13m |
| Inkomsten(TTM) | US$2.70m |
Is FNIN.F overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| FNIN.F resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | CA$3.73m |
| Kosten van inkomsten | CA$40.00k |
| Brutowinst | CA$3.69m |
| Overige uitgaven | CA$739.00k |
| Inkomsten | CA$2.95m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.018 |
| Brutomarge | 98.93% |
| Nettowinstmarge | 79.10% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 61.9% |
Hoe presteerde FNIN.F op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/24 11:47 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/04/24 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
49 North Resources Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.